Pendik Kızılay’ı ile Umuda Yelken Açalım, Gazze'ye Destek Olalım!

Siz de Gazze'ye umut olmak için harekete geçin! Kızılay öncülüğünde başlatılan Pendik Kızılay Yardım Kampanyası, temel ihtiyaçları karşılamak ve bölgedeki insanlara umut olmak için bir iyilik gemisi yola çıkıyor. Bağışlarınızı bekliyoruz. Bilgi ve destek için 533 022 43 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Gazze'ye yapılan hava saldırıları ve Batı Şeria'daki gerginlikler, Filistin halkını daha da zor durumda bırakıyor. Bölge halkı temel gıda, hijyen, barınak ve tıbbi gereç ihtiyaçlarına ulaşmakta büyük zorluk yaşıyor.

 

Kızılay öncülüğünde Filistin halkının yanında olmak, yaralarını sarmak ve umut olmak için bir kampanya başlatıldı. Pendik Kızılay Şube Başkanı Cihat Aslanoğlu, İstanbul genelinde başlatılan kampanyaya Pendik’ten de destek verdiklerini ifade ederek “Bu kampanya kapsamında bütün hayırsever bağışçılarımızı, milletimize yakışır bir şekilde kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz. Sizlerin yardımıyla, Gazze'ye yönlendireceğimiz iyilik gemisi ile temel ihtiyaçları karşılamak ve bu topraklardaki insanlara umut olmak istiyoruz. Gazze’ye göndereceğimiz iyilik gemisini birlikte dolduralım. Hep birlikte umuda yelken açalım” dedi.

 

Kampanya hakkında bilgi almak ve destekte bulunmak için 533 022 43 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  • 6 / 1 Pendik Kızılay’ı ile Umuda Yelken Açalım, Gazze'ye Destek Olalım! 0

  • 6 / 2 Pendik Kızılay’ı ile Umuda Yelken Açalım, Gazze'ye Destek Olalım! 1

  • 6 / 3 Pendik Kızılay’ı ile Umuda Yelken Açalım, Gazze'ye Destek Olalım! 2

  • 6 / 4 Pendik Kızılay’ı ile Umuda Yelken Açalım, Gazze'ye Destek Olalım! 3

  • 6 / 5 Pendik Kızılay’ı ile Umuda Yelken Açalım, Gazze'ye Destek Olalım! 4

  • 6 / 6 Pendik Kızılay’ı ile Umuda Yelken Açalım, Gazze'ye Destek Olalım! 5

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.