Siyaset Haber Girişi : 19 Şubat 2024 16:20

Millet Partisi İstanbul Belediye Başkan Adayı Hasan Hüsnü Güner’den Gazetemize Nezaket Ziyareti

Millet Partisi İstanbul Belediye Başkan Adayı Hasan Hüsnü Güner’den Gazetemize Nezaket Ziyareti

Türk siyasetinin efsane isimlerinden Aykut Edibali’nin vefatından sonra Genel Başkanlığına Cuma Nacar’ın seçildiği Millet Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Hüsnü Güner ve beraberinde MKYK Üyesi Derviş Doğan, İstanbul İl Başkanı Özcan Yay, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Koçak, Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Kabarık gazetemize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Millet Partisi ekibini Yazı İşleri Müdürümüz Metin Yazıcı karşılayıp ağırladı.
Son derece keyifli ve samimi bir sohbetin gerçekleştiği ve seçim gündeminin değerlendirildiği buluşmada konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Hüsnü Güner seçim çalışmalarını yoğun olarak sürdürdüklerini, bu süreçte tüm ilçelerde sivil toplum örgütlerini, esnafları, muhtarları, basın kuruluşlarını ziyaret ettiklerini ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını ifade etti.ARTIK BİZ VARIZ

‘Artık biz varız’ ve ‘bir oy çok şey değiştirir’ söylemleriyle çıkış yapan, pozitif kişiliği ve donanımı ile göz dolduran Millet Partisi Adayı Güner başkan seçilmesi halinde gerçekleştirecekleri projeler hakkında da bilgiler aktardı.

İşte o projelerden bazıları:
 

 

 • İBB'de makam aracı devri bitecek, makam araçları kesinlikle olmayacak.
   
 • Gösterişli açılışlar veya tanıtımlar yapılmayacak.
   
 • 4 yeni deniz hattı açılacak, bu hatlarda karşılıklı olarak saat başı hareket edilecek ve aktarmalı yolculuklarda deniz ulaşımı tamamen ücretsiz olacak. Avcılar – Tuzla / Büyükçekmece – Bostancı / Yeşilköy – Haydarpaşa /  Beylikdüzü – Silivri.
   
 • İBB Kütüphane Kafeler saat 09.00 - 23.30 arası açık olacak.
   
 • İstanbul'un kuzey sahilleri ve yüksek tepe noktalarında rüzgar gülleri kurulacak ve rüzgardan enerji üretimi sağlanacak.
   
 • Atatürk Olimpiyat Stadı ve İBB'ye ait otoparklar gibi pek çok noktaya güneş enerji santralleri kurularak güneşten elde edilen temiz enerji oranını arttıracağız. İstanbul'da elektrik maliyetleri düşürülecek.
   
 • Ebeveyn Okulu projesi ile ailelere ücretsiz psikolojik destek ve eğitimler verilecek.
   
 • Evsizler için Evsiz Barınma Merkezi kurularak, evi olmayan vatandaşların duş alıp, barınmaları sağlanacak.
   
 • İspark'ta E indirim yapılacak.
   
 • İspark-Kart ile aracı olan tüm İstanbullu hemşehrilerimize her ay ayda 90 saat ücretsiz park hakkı verilecek.

   


HASAN HÜSNÜ GÜNER KİMDİR?

1986 yılında Tekirdağ ilinin Malkara ilçesinde doğdu. Aslen günümüzde Makedonya sınırlarında kalan Balkanların en eski ve büyük Türk şehri olan Üsküp göçmeni bir Türk aileye mensuptur. İlk ve ortaöğretimini Tekirdağ'da, lisans eğitimini de Konya'da alarak, Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun olduktan sonra İstanbul'a yerleşerek meslek hayatına başladı.

2015 yılından 2022 yılına kadar Türkiye'nin köklü eğitim markalarında üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Yine 2015 yılından bu yana tecrübesiyle eğitim kurumlarına danışmanlık hizmeti de vermektedir. 2022 yılından itibaren kendi kurumları ile eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir.

Hasan Güner, iyi düzeyde İngilizce bilmektedir. 

 

Yorum Yaz
 • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.