Siyaset Haber Girişi : 05 Şubat 2024 11:14

İYİ PARTİ İBB ADAYI BUĞRA KAVUNCU PENDİK’TE SKM AÇILIŞINI YAPTI

İYİ PARTİ İBB ADAYI BUĞRA KAVUNCU PENDİK’TE SKM AÇILIŞINI YAPTI
İYİ PARTİ İBB ADAYI BUĞRA KAVUNCU PENDİK’TE SKM AÇILIŞINI YAPTI

İYİ Parti İBB Başkan Adayı Buğra Kavuncu İYİ Parti Pendik İlçe Başkanlığı’nın Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını gerçekleştirdi.

İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan ile birlikte muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelen Buğra Kavuncu, muhtarların sorunlarını en çok önemseyen partinin İYİ Parti olduğunu ifade ederek Süleyman Turan’la 5 yıllık görev süresince birlikte bu sorunların çözülmesi için TBMM’ye önerge verdiklerini söyledi. 

 

 

Buğra Kavuncu İBB Başkan Adayı olarak seçimlere gireceğine vurgu yaparak 31 Mart’ta Pendik ve İBB’de seçim zaferini kazanıp mevcut problemlerin çözülmesi için gereken çabayı sarf edeceklerini belirtti.

 

Kavuncu İYİ Parti’nin kimsenin çatısı altına giren bir parti olmadığını verilen kararla birlikte kendi hür iradeleri doğrultusunda seçimlere gireceklerini bunun da demokrasi adına zenginlik olduğunu ifade etti.

İlçe SKM açılışı için Pendik çarşıya ilerleyen Buğra Kavuncu, İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan’ın Pendik için bir şans olduğunu ve kendisine sonuna kadar güvendiklerini dile getirdi. 

 

SKM açılışına katılım sağlayanlar arasında; İYİ Parti İBB Başkan Adayı Buğra Kavuncu’nun yanı sıra, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Burak Akburak, İstanbul İl Başkanı Yücel Coşkun, Kartal İlçe Başkanı İbrahim Yıldırım, Teşkilat Başkan Yardımcısı Abdullah Şalcı ve Pendik İlçe Başkanı Mithat Kabadayı ile çok sayıda partili de yer aldı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.