Siyaset Haber Girişi : 26 Ocak 2024 13:01

DP Pendik Adayı Yücel Yüce Oldu

DP Pendik Adayı Yücel Yüce Oldu

Demokrat Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Yücel Yüce oldu. “Pendiklilere söz verdik, çözüm sunacağız! Pendik'e dair hayallerinizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çözüm üreteceğiz” anlayışıyla çıkan Yüce, köklü bir partinin adayı olmakla birlikte, genç kitlenin de oylarına talip olduğunu ifade etmekte.

Ulusal ve uluslararası ölçekte kariyere sahip bir iş insanı olan DP Adayı Yücel Yüce yerel seçimlerin en renkli adaylarından biri olmaya namzet.

Yücel Yüce Kimdir?

1971 yılı doğumlu olan Yücel Yüce Hemşin - Rizelidir. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Üniversite öğrenimine Anadolu üniversitesi iktisat bölümünde devam etmiştir.İsviçre – Liechtenstein’da Kaiser AG bünyesinde belediye ekipmanları üst yapı ve altyapı mekanik makine maintenance bakım onarım eğitimi, Almanya Kiel’de İBAK Altyapı kanal denetleme sistemleri bünyesinde eğitim ve seminerler olmak üzere birçok ülkede bulunmuş olup ülkemizdeki belediyelerimize ve belediyelerimiz hizmetinde çalışan müteahhit ve taşeron birçok kuruluşa ayrıca özel sektörde her türlü altyapı çalışmalarında hizmet veren gruplara danışmanlık hizmetinde bulunmuştur.

Belediye sektöründe gelişmiş toplumlarda görülmesi gereken modern altyapı ve üstyapı teknolojileri ile ilgili birçok ekipman uzmanlığına sahip olan Yücel Yüce, sektörde bahse konu alanlarda birçok yerli ve milli ekipman yapımında danışmanlık ve bilgi öncülüğü yaparak bu alanlarda birçok eleman yetişmesine vesile olmuştur.

Halen bu alanlarda sektöre faydalı milletimize ve devletimize faydalı olmaya gayret göstererek devam etmektedir.

Aynı zamanda sporcu bir kişiliğe sahip olan Yüce, ilkokul yıllarından beri futbola olan tutkusundan dolayı çeşitli takımlarda bulunmuş spor sahalarında da mücadeleci kişiliğini senelerce göstermiştir.

Çalışma Hayatında temel ilkesinin vatanına bağlılıkla, milletine hizmet anlayışıyla hareket eden Yüce bugüne kadar bütün halk kesimine eşit hizmet anlayışıyla çalışmaktan gurur duyduğundan bahsetmiştir.

Halkı ve vatanı için gerçek hizmet anlayışıyla mücadele etmiş bir iş insanıdır.

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Demokrat Parti Pendik Belediye Başkan Adayı olan İş İnsanı Yücel Yüce; emekli, evli ve iki çocuk babası olarak Pendik’te yaşamaktadır.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.