Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

YOL GENİŞLETİLİRKEN AĞAÇLARA DOKUNULMUYOR

Pendik Belediyesi ekipleri yol yapım ve genişletme çalışmaları sırasında ağaçlara azami hassasiyet gösteriyor. Ekipler, Selvi Caddesi’ndeki yol genişletme çalışmasını caddedeki 23 ağacı koruyarak titizlikle gerçekleştiriyor.

Şehrin dört bir yanında yol açma ve genişletme yapan Fen İşleri Müdürlüğü, çalışmalar sırasında ağaçlara maksimum hassasiyet gösteriyor. Ekipler, cadde ve sokaklardaki ağaçları yerinden oynatmadan çalışmalarını sürdürüyor. Bunlardan biri de Doğu Mahallesi Selvi Caddesi’nde gerçekleştiriliyor. Belediye ekipleri caddede bulunan 23 ağacı koruyarak yol genişletme çalışmasını titizlikle yapıyor.

2 şeritli cadde 4 şeride çıkacak

Tavşantepe Mezarlığının yanı sıra Emniyet Müdürlüğü ve eğitim kurumlarının bulunduğu Doğu Mahallesi Selvi Caddesi artan trafik yüküne karşı genişletiliyor. İki şeritten dört şeride çıkarılacak caddede kaldırımlar da konforlu hale getirilecek. 600 metre uzunluğundaki cadde yeni haliyle sonbaharda tamamlanacak.

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Cengizsayman
2 yıl önce

Belediyenin bu çalışmasını tebrik ediyorum çok gerekli bir olaydı birde Aydınlı caddesinden met4odan geçen bir vasıta olursa çok güzel olur,

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x