Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

YOĞUN KÜTÜPHANELER 21’E KADAR AÇIK KALACAK

Alparslan Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Ahmet Cin, kütüphanelerle ilgili bir soru üzerine “Yoğun olan kütüphanelerimiz akşam 9’a kadar açık kalacak” müjdesini verdi

Belediye Başkanı Ahmet Cin, okulları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Bu hafta Alparslan Anadolu Lisesi’ne giden Başkan Ahmet Cin, okulun spor salonunu hizmete açtı. Konferans salonundaki sohbetin ardından ise okçuluk eğitimi alan öğrencilere eşlik ederek ziyaretini hatıra fotoğrafıyla sonlandırdı.

Kütüphanelere talep artıyor

Konferans salonunda öğrencilerle sohbet ederek soruları cevaplayan Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Sizleri ülkenin geleceği olarak görüyoruz. Alparslan Anadolu Lisesi gözbebeği okullarımızdan biri. İnşallah, istediğiniz noktaya gelirsiniz. Sizlere başlıca tavsiyem 25 yaşınıza kadar temel eğitimleri alın. En az 2 dil bilin” dedi. Programda kütüphanelerle ilgili bir soruyu cevaplayan Başkan Ahmet Cin, öğrencilere ve kitapseverlere;“Yoğun olan kütüphanelerimiz akşam 9’a kadar açık kalacak” müjdesini verdi.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x