Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Yıldız Pet Shop’un İşletmecisi Mehmet Emin Yıldız: EVCİL HAYVAN AVM’Sİ GİBİ HİZMET VERİYORUZ

 

A’dan Z’ye her türlü ihtiyacın karşılanabildiği işletmede ‘müşteri memnuniyeti’ anlayışı çerçevesinde, marka ve kalitenin yanı sıra fiyatlar da oldukça ekonomik

Yaklaşık 16 yıldan bu yana sektörde var olan Yıldız Pet Shop’un İşletmecisi Mehmet Emin Yıldız, Erol Kaya Caddesi üzerindeki yeni yerlerinde (Sahil Garanti Bankası Karşısı) çok daha kapsamlı bir hizmet yelpazesi ile adeta ‘Evcil Hayvan AVM’si gibi çalıştıklarını ifade etti.

Yıldız Pet Shop’ta kedi – köpek, kuş ve benzeri evcil hayvanların; kuru mama, yaş mama, konserve çeşitleri, yem çeşitleri, vitaminler; taşıma kabinleri, kafesler, mamalıklar, suluklar, tasma, zincir ve A’dan Z’ye her türlü aksesuarın bulunduğunu belirten Yıldız; “Müşterilerimiz, sahil gezmesi yaparlarken, son derece hijyen ve ferah dükkanımızda kendilerine ikram edilen çay ya da kahvelerini yudumlayarak, keyifle ve güvenle alışverişlerini yapabilirler. Ürün yelpazemizdeki çeşitlilik sayesinde; besledikleri evcil hayvanları için her aradıklarını bulabileceklerine de emin olabilirler” dedi.

Evcil hayvan satışının da yapıldığı Yıldız Pet Shop’ta müşterilere ihtiyaç duydukları hususlarda ücretsiz danışmanlık hizmeti de verilmekte.

İletişim: 0546 975 6363

 

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
İsimsiz biri
7 ay önce

Daha dün petshop’un yanından geçtim, acelem var diye durmadım ama hava soğuktu ve buna rağmen sırf insanların gösterimine sunulmak için iki köpek yavrusu iki kedi bir hamster bir tavşan ve dört yavrusu dışarıda kafesleri içindeydi. Kürkleri onları korumaz. Özellikle de yavruyken. Yapılan çok cani bir şey. Belki görürsünüz diye yazıyorum; bu yapılan davranışı bir hayvan sever olarak asla göz yumamıyorum ki zaten kafese koymanız bile kötüyken kafesin içinde kendi kakası ile birlikte bırakıyorsunuz. Umarım bir an önce yaptığınız bu şova son verirsiniz onlar da can, onlar da sıcak bir yuvayı hak ediyor. Umarım artık bir can satmak yerine sadece onlar için mama satmaya devam edersiniz.

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x