Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

YEREL BASINDAN BAŞKAN’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

İlçede yayım yapan yerel gazetecileri makamında kabul eden Belediye Başkanı Ahmet Cin Pendik’te başarılı bir seçim süreci geçirdiklerini, birçok mahallede oylarını artırdıklarını ifade etti.

 Pendik’te yayımlanmakta olan gazetelerin temsilcileri yeni seçilerek göreve başlayan Belediye Başkanı Ahmet Cin’i makamında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dediler.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ilçe ve ülke gündemiyle ilgili minik sohbetler de yer aldı. Başkan Ahmet Cin kendisine çok yoğun bir ziyaret talebi olduğunu, bu periyotu kısa sürede bitmesiyle birlikte saha çalışmalarına hız vereceğini ifade etti.

Yerel basın mensupları seçim sonuçlarına ilişkin çeşitli sorularını da cevaplayan Cin; “Biz ülkenin içinde bulunduğu mevcut şartlar göz önünde bulundurulduğunda oldukça iyi bir sonuç alarak seçimi kazandık. Kaybettiğimiz mahallelerde de dahil olmak üzere birçok mahallede oylarımızı yükselttik.  Kimseye yerine getiremeyeceğimiz şişirme vaatler de vermedik.  Gerçek neyse onu söyledik. Önümüzdeki 5 yıl içinde Pendik’i çok daha ileri bir noktaya taşımak için hazırladığımız projeleri gerçekleştirmek için samimiyetle çalışacağız” dedi.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x