Pendik Gazetesi

Yeniden Refah’ta İlçe Başkanı Yeniden Fahrettin Karakurt seçildi

Yeniden Refah Partisi’nin 2. Olağan Kongresi, 17 Eylül 2021 Cuma akşamı saat 19:00’da Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapıldı. İlçe Başkanlığına Fahrettin Karakurt tekrar seçildi.

Kongreye; Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi İsmail Kızılöz, İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi, başkan vekilleri ve yönetim kurulu, Gebze, Çayırova, Tuzla, Ataşehir, Ümraniye, Sultanbeyli, Kartal, Maltepe ilçe başkanları, Cesur Düşünce Partisi Genel Başkanı Abdulsamed Elçi ve genel başkan yardımcıları, İyi Parti İlçe Başkanı adına başkan vekilleri ve yönetim kurulu üyeleri, Gelecek Partisi Pendik İlce Başkanı Ömer Keleş ve Yönetim kurulu üyeleri, HÜDAPAR Pendik İlçe Başkanı Erdal Almalı ve yönetim kurulu üyeleri, Vatan Partisi Pendik İlçe Başkanı Mevlüt Usta, PİHMED, YEDİHİLAL, İHH, PENDEF dernek başkanları ve temsilcileri katıldılar.

Yeni yönetim şu isimlerden oluştu;

İLÇE BAŞKANI FAHRETTİN KARAKURT
 
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYE LİSTESİ YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE LİSTESİ
S.NO ADI SOYADI S.NO ADI SOYADI
1 ABDURRAHMAN SALİH BALTACI 1 SEBĞETULLAH BAYAV
2 AHMET BAŞÇILAR 2 METİN KAYA
3 BEKİR BAYRAM 3 CEMALETTİN ZIRHOĞLU
4 BİLAL SELÇUK 4 ÖZCAN SAYIN
5 BURHANİ SOYDAŞ 5 ABDULKADİR DELAL
6 CEM SULTAN MAMAT 6 SELAHATTİN YILDIZ
7 EYÜP TETİK 7 AHMET MURAT KABİL
8 FATİH YAVAŞ 8 ALİ AKTAŞ
9 HABİP ASYALI 9 AZİZ AVŞAR
10 HASAN ÖZSOY 10 ORHAN ZORLUGİL
11 İDRİS TOPAL 11 YUSUF MERCAN
12 İLYAS KOÇAK 12 ÖZCAN MERSİNLİOĞLU
13 MEDLAİL ÇALIŞKAN 13 CAFER KOÇAK
14 METİN KARAKAYA 14 SAYİM AYDIN
15 MURAT BAYINDIR 15 UĞURCAN KARTAL
16 MURAT TOSUN 16 MURAT HAYIRLI
17 MURAT VAROL 17 SADIK ERASLAN
18 OSMAN AYAZ 18 HASAN AKYÜZ
19 SERDAR SALURLU 19 BAYRAM YAŞAR
20 SEYİD ABDULBAHRİ BAYAV 20 YILDIRAY TOKSUN
21 SÜLEYMAN AYDIN 21 MUSTAFA DUMAN
22 ŞENOL ERDOĞAN 22 SİNAN NESNE
23 ŞERİF TİMUR 23 FATİH İNCECİK
24 TURGAY EKİZ 24 YILMAZ EMİR
25 ZEKERİYA YERLİKAYA 25  
 
İL DELEGELERİ ASIL ÜYELER İL DELEGELERİ ASIL ÜYELER
S.NO ADI SOYADI S.NO ADI SOYADI
1 ABDURRAHMAN SALİH BALTACI 15 İSMAİL ÇİMEN
2 BEKİR BAYRAM 16 METİN AKBAŞ
3 BİLAL SELÇUK 17 MURAT BAYINDIR
4 BURHANİ SOYDAŞ 18 MURAT TOSUN
5 ERHAN ERDOĞAN 19 NURAN ERTURAL
6 ESRA GERÇİK 20 OSMAN AYAZ
7 EYÜP TETİK 21 SERDAR BAŞKAN
8 FAHRETTİN KARAKURT 22 SERDAR SALURLU
9 FATİH YAVAŞ 23 SEYDA AYAZ
10 HABİP ASYALI 24 SEYİD ABDULBAHRİ BAYAV
11 HASAN ÖZSOY 25 SİNAN KILIÇ
12 HÜLYA GÖKIRMAK 26 ŞENOL ERDOĞAN
13 İDRİS TOPAL 27 TURGAY EKİZ
14 İLYAS KOÇAK 28 ZEKERİYA YERLİKAYA
İL DELEGELERİ YEDEK ÜYELER İL DELEGELERİ YEDEK ÜYELER
S.NO ADI SOYADI S.NO ADI SOYADI
1 METİN KARAKAYA 5 AHMET MURAT KABİL
2 SEBĞETULLAH BAYAV 6 CAFER KOÇAK
3 MURAT  VAROL 7 SELAHATTİN YILDIZ
4 ŞERİF TİMUR 8 ABDULKADİR DELAL

 

3 Beğen FAVORİ YORUM 1 OKU
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x