Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Bir süre önce gerçekleştirilen temayül yoklaması sonucu genel başkanlığını rahmetli Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın yaptığı, Yeniden Refah Partisi’nin İlçe Başkanlığı’na atanan Fahrettin Karakurt ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Erdoğan gazetemize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi

Yazı İşleri Müdürümüz Metin Yazıcı ile gündeme dair bir sohbetin gerçekleştirildiği ziyarette konuşan İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt şu sözlere yer verdi:

“Parti olarak kuruluş aşamamızı tamamlayıp Türkiye genelinde teşkilatlanmamızı sürdürüyoruz. Pendik’te de kısa bir süre içinde ilçe binamızı belirleyip tabelamızı asacağız.

Biz kavga etmeye gelmiyoruz. Doğruların yanında olacak, yanlışlarda uyaracağız.

Refah Partisi geleneğinden doğan AK Parti artık bu çizginin çok uzağında kalmış bir parti konumundadır.

Halkımız uzun süredir bir alternatif bulamadığından bu partiyi iktidarda tutmuştur.

Yeniden Refah Partisi, aranılan alternatif olacaktır.

Milli Görüş çerçevesinde, hoş görüyü hakim kılarak, birleştirici – yapıcı bir üslupla siyaset yapacağız”

Fahrettin Karakurt Refah Partisi döneminden bu yana siyasetin içinde olmuş, yönetim kademelerinde bulunmuş, Erol Kaya’nın belediye başkanlığı yaptığı 1999 – 2004 döneminde İl Genel Meclisi Üyesi olarak görev yapmış deneyimli bir siyasetçi.

1978 yılından bu yana Pendik – Fatih Mahallesi’nde ikamet eden Fahrettin Karakurt Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’ndan emekli ve şu an özel bir sektörde yönetici. Evli ve 3 çocuk babası olan Karakurt, baba tarafından Erzurumlu, anne tarafından Karslı.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x