Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Yeniden Refah Partisi Saha Çalışmalarını Yoğunlukla Sürdürüyor

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı Ramazan ayı sürecinde de saha çalışmalarına yoğunlukla devam ediyor. Bu süreçte ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik erzak ve sosyal yardımlar, mahallelerde stant kurularak vatandaşlarla birebir buluşmalar gerçekleştirildi.

Gençlik Kolları Başkanlığı’nda da bir görev değişimi  yapıldı. Gençler de parti çalışmalarına destek vererek güç kattılar.

İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt son dönem faaliyetleri ile ilgili olarak gazetemize yaptığı değerlendirmede şu bilgileri verdi:

RAMAZAN AYI VESİLESİ İLE YAPILAN ERZAK VE SOSYAL YARDIMLAR

Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Teşkilatı olarak Mübarek Ramazan ayında vatandaşlarımızın ve ihtiyaç sahibi hemşerilerimizin yanında olmaya gayret ettik. Ramazan ayı vesilesi ile bizlere ulaşan bütün ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Ramazan kumanya paketleri hazırlayıp, evlerine kadar yardımları ulaştırdık. Bu vesile ile bizlere kucak açan ve büyük bir hassasiyetle dualarını esirgemeyen vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. 

 

İLÇEMİZ MAHALLELERİNDE STANTLAR KURDUK VE VATANDAŞLARIMIZLA BULUŞTUK

Ramazan ayında, durmadan ve duraksamadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Teravih Namazı sonrası mahallelerimizde açılan stantlarda vatandaşlarımızla buluşmanın mutluluğunu yaşadık.

Büyük bir teveccüh gösterilen bu stantlarımızda mahalle sakinlerimizin üye çalışmalarına büyük bir heyecanla ilgi göstermesi adeta bizleri kucaklamaları,  Yeniden Refah Partisi İktidarının ayak seslerinin duyulmaya başlamasının işareti olarak görüyoruz.  

Ramazan ayı vesilesi ile Pendik ilçemizin değişik mahallelerinde her akşam yapacağımız stant çalışmalarında vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Tüm halkımız ve mahalle sakinlerimizi üye olmaları ve Yeniden Refah Partisi İktidarına hep birlikte yürümek için stantlarımıza bekliyoruz.

 

YENİDEN REFAH PARTİSİ GEÇNLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINDA GÖREV DEĞİŞİMİ

Yeniden Refah Partisi Pendik Gençlik Kolları Başkanlığında görev değişimi yapıldı. Bir önceki Gençlik Kolları Başkanı Seyit Bayav, Sakarya Üniversitesi’ndeki eğitim faaliyetlerinden dolayı görevini, Pendik İlçe Başkanlığı İcra Kurulu Üyesi ve Sekretaryadan Sorumlu Başkan İlyas Koçak’a devretti.

Bir önceki Gençlik Kolları Başkanımız Seyit Bayav Tanıtım ve Medyadan sorumlu birim başkanlığına atandı. Kendilerine yeni tevdi edilen görevlerinde muvaffakiyetler dileriz.

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI TEŞKİLAT ÇALIŞMALARI

Yeniden Refah Partisi Pendik Gençlik Kolları Başkanlığında görev değişimi sonrası yeni başkan İlyas Koçak hızlı bir şekilde göreve başladı.

Görev tebliği sonrası Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan Bey’in teşrifleri ile gerçekleştirilen Sahur programına yaklaşık 45 kişilik bir katılımla katkı sağladı,  Genel Başkan Dr. Fatih ERBAKAN Bey’in kürsüye çıkışı esnasında ‘ Pendik Burada Erbakan’ın Yanında ‘ sloganları, salonunu büyük bir heyecan ve galeyana getirerek büyük takdir toplamasına sebep oldu. Ayrıca Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Teşkilatı stant programlarına büyük bir katılım göstererek, teşkilat çalışımlarında şimdiden gayretini ortaya koydu. Kendilerine yeni görevinden dolayı tekrar başarılar dileriz.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x