Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

YAŞAM KALİTENİZİ ARTIRMAYA VAR MISINIZ

Kısa süre önce ‘çiçek açmak için’ sloganı ile hizmet vermeye başlayan Terra Flowers’ın kapıları yaşam kalitesini yükseltmek isteyenlere açık

Fiziksel – Zihinsel ve Ruhsal Dönüşüm Merkezi
Terra Flowers ilçemizde son dönemde açılan sıra dışı kurumların belki de başında geliyor.
Her biri branşında uzman 5 kadının işlettiği ‘ Fiziksel – Zihinsel ve Ruhsal Dönüşüm Merkezi’ düzenlemiş olduğu seminer, bireysel danımanlık ve çeşitli etkinliklerle, yaşam kalitesini yükseltmek isteyen kadın – erkek, genç – yaşlı, 7’den 70’e herkes için bir çözüm noktası niteliğinde.
İşletmenin sloganı da bu yüzden ‘Çiçek açmak için’ cümlesi ile lanse ediliyor.

Modern ve Otantik Atmosfer, Muhteşem Bahçe
İki katlı, geniş bir salonun ve özel toplantı odalarının bulunduğu; iç dekorasyonu bir taraftan modern, diğer taraftan otantik bir anlayış ile gerçekleştirilen Terra Flowers, muhteşem bahçesi ile de daha ilk görüşte insana huzur duygusunu tattırıyor.

Neler Var Neler
Terra Flowers’ın hizmet skalası oldukça geniş ve renkli.
Yoga, swing yoga, plates, grup plates, reformer, cadillac reformer, Reiki bio enerji çalışmaları, meditasyon, doğru nefes alıp verme, Access – Bars, regresyon, bilinç altı okur yazarlığı, aile dizimi, şamanik terapi, astroloji, numaroloji, yaşam ve öğrenci koçluğu gibi bir çok farklı etkinliği bir çatı altında bulabiliyorsunuz.

Öncelik Kesinlikle Maddiyat Değil
Kurucu Münevver Sarıyaşar gazetemize yaptığı açıklamada şu sözlere yer veriyor. ” Faaliyetlerimize katılanlar kısa bir süre içinde fiziksel ve ruhsal forma girebiliyorlar. Kendileri ile ya da çevreleri ile var olan ya da olabilecek bir çok problemden – sıkıntıdan arınarak yaşam ile barışık, pozitif bir kimliğe geçiş yapabiliyorlar.

Biz ekip olarak işimizi severek – aşkla yapıyoruz. İnsanlara faydalı olmaktan büyük keyif alıyor, mutluluk duyuyoruz.
Önemli bir husus olarak altını çizerek belirtmek isterim ki, maddiyat hiç bir şekilde önceliğimiz değil, bu yüzden de fiyatlarımızı son derece makul seviyelerde tutuyoruz.
Müşterilerimizle bir aile gibiyiz. Dostluklarımız bu yüzden uzun sürüyor. Bizi, kurumumuz Terra Flowers’ı herkes bilsin, tanısın istiyoruz. Seveceklerine eminiz”

Gidip gördüğümüz ve bir de Şaman müzik dinletisine katıldığımız Terra Flowers için okurlarımıza rahatlıkla şu öneride bulunabiliriz: Terra Flowers’ta yaşarken mutlaka deneyimlemeniz gereken çok şey var. Tanışın.

İletişim: Doğu Mah. Erol Kaya Cad. Beyaz Gül Sok. No: 1 Pendik – 0216 483 44 33 – 0532 633 95 16 – 0536 600 58 98 – 0505 425 50 50 – 0535 313 80 80

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x