Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

YALÇIN AKDOĞAN: ‘AKM MUHTEŞEM BİR MERKEZE DÖNÜŞMÜŞ’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başarı hikayesini içeren “Lider” adlı kitabının tanıtımı ve söyleşi için Pendik’e gelen AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan AKM’nin yeni halini değerlendirerek “Pendik’te görev yaptığım yıllarda bu salonun çok tozunu yuttum. Şimdi muhteşem bir merkeze dönüşmüş. Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’e bir kez daha teşekkür ederim” dedi.
AK Parti Ankara Milletvekili ve Başbakan Eski Yardımcısı Yalçın Akdoğan Pendik’e geldi. Moderatörlüğünü Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’in yaptığı ‘Siyasi Liderlik ve Erdoğan’ konulu söyleşiye katılan Akdoğan, 90’lı yıllarda görev yapığı Pendik’i ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başarı hikayesini içeren “Lider” adlı kitabını anlattı. Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen söyleşide AKM’nin yeni halini değerlendiren Akdoğan, “Görev yaptığım zaman bu salonun çok tozunu yuttum. Şimdi ise muhteşem bir merkeze dönüşmüş. Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’e bir kez daha teşekkür ederim” dedi.
“Geçmişteki Cumhurbaşkanları darbeleri engelleyemedi”
Yalçın Akdogan ‘Lider’ adlı kitabını anlatarak “Bu kitap aslında bir siyasetname. Erdoğan’ın üzerinden liderliği anlatan bir kitap yazdım” dedi. Erdoğan’ın başarısında cesarretinin büyük rol oynadığını belirten Akdoğan, “ Erdoğan mücadeleye inanan bir lider. Cesareti başarısında büyük rol oynuyor. Geçmişte de Cumhurbaşkanları vardı ancak hiçbiri darbeleri engelleyemedi. Uyguladığı politikalar da başkası olsa ‘aman ABD’yi kızdırmayalım’ der” şeklinde konuştu.
Söyleşinin ardından Lider adlı kitap için imza töreni düzenlendi. Yalçın Akdoğan konukları kırmayarak programa katılan herkes için kitabını imzalayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x