Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

WHATSAPP’TAN YAZ, KIDEMLİ’DEN AL

Türkiye’nin en büyük ve aynı zamanda en fazla kitap çeşidine sahip Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye online satış  hizmetine ‘Whatsapp Hattı’nı da ekledi.

İstanbul genelinde  internetten ve whatsapp hattından 14:00’a kadar verilen tüm kitap siparişleri aynı gün içerisinde kapıya teslim yapılacak. 100 TL ve üzerindeki siparişlerden de kargo ücreti alınmayacak.

Whatsapp Hattı: 0546 543 3654

Online Sipariş Hattı: kidemli.com

İlçemizde de Pendik şehir merkezi ve Güzelyalı’da şubeleri bulunan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’nin kitabevi bölümünde aklınıza gelebilecek tüm Dünya ve Türk Klasikleri, güncel romanlar, denemeler, çocuk kitapları mevcut. Adeta yok yok. Siparişleriniz de en kısa zamanda temin ediliyor.

Yine bu bölümde devlet okulları, özel okullar, proje okulları, üniversitelerin tüm sınav kitapları ve yardımcı kaynak kitaplarını bulabiliyorsunuz.

Kıdemli’nin kırtasiye bölümünde de her marka ve model tüm araç ve gereçler, teknoloji ürünleri yer almakta. Bu bölüme adım attığınızda kendinizi bir kırtasiye dünyasına girmiş gibi hissediyorsunuz.

Çocuklar için birbirinden güzel, kaliteli yüzlerce çeşit eğitici öğretici oyuncakların bulunması da işletmenin özellik ve ayrıcalıklarından.

Satışa sunduğu ürünlerin birçoğunun üretimini de yapmakta olan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’den alışveriş yapmanın avantajını; fiyatlarda %50’lere varan indirimlerle, yani toptan fiyatına perakende alışveriş ederek yaşıyorsunuz.

Önemli bir ayrıntı da, tüm ürünlerin kaliteli ve sağlıklı malzemelerden oluşması. Bilinçli müşterilerin Kıdemli’yi tercih etmelerindeki önemli nedenlerden biri bu.

İki katlı, 1.200 metrekarelik geniş bir alanda 100 binin üzerinde çeşitli hizmet veren dev mağazadan alışverişleriniz esnasında, keyif ve mutluluk verecek hoş sürprizlerle de her an karşılaşabiliyorsunuz.

Biz onun için size, Kıdemli’yi tavsiye ediyoruz…

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x