Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

VM MEDICAL PARK PENDİK HASTANESİ İLÇE PROTOKOLÜNÜ AĞIRLADI

 

VM Medical Park Pendik Hastanesi, MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta ve VM Medical Park Pendik Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Taşlı’nın ev sahipliğinde düzenlediği resepsiyonda; Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Pendik İlçe Kaymakamı İlhan Ünsal, ilçe mülki idare kurumları ve sivil toplum kuruluşlarından temsilcileri ağırladı.

MLP Care Grubu’nun çeyrek asırlık sağlık tecrübesiyle Mart ayında hizmete açtığı VM Medical Park Pendik Hastanesi, MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta ve VM Medical Park Pendik Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Taşlı’nın ev sahipliğinde bir resepsiyon düzenlendi. Hastanenin teras katında gerçekleşen, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ve Pendik İlçe Kaymakamı İlhan Ünsal’ın katıldığı organizasyonda ilçenin mülki idare kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra kurumun yöneticileri, iş ortakları ve hastanede görev yapan hekimler de yer aldı.

Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta ve VM Medical Park Pendik Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Taşlı’nın konuşma yaptığı organizasyon, hastane turuyla sona erdi.

VM Medical Park Pendik Hastanesi, beyin ve sinir cerrahisinden kardiyolojiye, genel cerrahiden kadın hastalıkları ve doğuma, çocuk hastalıklarından ortopedi ve travmatolojiye kadar birçok branşta İstanbul Anadolu Yakası’nın en modern hastanelerinden biri olarak hizmet veriyor.

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Fikret Demir
3 yıl önce

Hayırlı olsun!! İyi bir tanıtım olmuş. Senin de bu aktivitede payın olduğuna inanıyorum. Başarılar ve bol kazançlar dilerim.

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x