Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

VATAN PARTİSİ’NDE 2.USTA DÖNEMİ

Vatan Partisi Pendik İlçe Teşkilatı’nın 11.Olagan Kongresi geçtiğimiz pazar günü Mehmet Akif Ersoy Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongreye ülkemize önemli hizmetleri geçen ve Vatan Partisi’nde aktif görevlerde bulunan merhum Amiral Soner Polat’ın ismi başlık olarak verildi.

Programa MYK Üyesi İstanbul İl Başkanı Cem Dikmen ve Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni M.İlker Yücel de onur konuğu olarak katılıp birer konuşma yaptılar.

Tek listenin olduğu kongrede başkanlığa yeniden Mevlüt Usta seçildi. Yaklaşık 3,5 yıldır ilçe başkanlığını yürüten Mevlüt Usta, 2 yıl daha ilçe başkanı olarak görev yapacak.

Usta salonda yaptığı konuşmada; “Ülkemizin geleceği Vatan Partisi kadrolarının göstereceği performans ile yakın ilintilidir. Bu bilinç ile çalışmalarımızı fedakarca sürdüreceğiz. Bu vatan bize atalarımızın mukaddes bir emanetidir. Bu emaneti gelecek nesillerimize gururla teslim etmek istiyoruz. Yeni yönetimimiz ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

Yeni Yönetim şu isimlerden oluştu:

Mevlüt Usta (Başkan), Ali Duman,  Seyfettin Küçük, Hikmet Kırık, Özlem Tanrıkulu, Muharrem Kuru, Gürsoy Kayaalp, Erdal Çimen, Saygı Yalman, Cem Orkun Şahin, Mualla Küçük (Öncü Kadın Başkanı)

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x