Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

VATAN PARTİSİ ADAYI MEHMET AKKAYA’DAN AÇIK OTURUM TEKLİFİ

Vatan Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Akkaya, tüm adayların bir arada bulunduğu, projelerin ve hizmet anlayışlarının ortaya konulabileceği bir platformun oluşturulmasını öneriyor

 Vatan Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Akkaya, meclis üyesi adayları ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gazetemize bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Bu ziyarette konuşan Akkaya; “Vatan Partisi sistemin sorunlarına çözüm üreten bir partidir. Mevcut diğer partiler ise çürüyen sistemin devamını ister nitelikteler. Küresel emperyalistler bunu istiyorlar ve bu partiler de onların güdümüyle hareket ediyorlar.

Gerek Türkiye’nin bekası açısından, gerek belediyelerin halkın çıkarlarını gözeten hizmetler üretebilmesi açısından geçerli olan tek program Vatan Partisi’nin programıdır.

Vatan Partisi belediyelerde taşeronluk sistemine son verecek, tüm ihalelerin şeffaf olmasının sağlayacak, yandaşlara, yoldaşlara özel menfaatler sağlanmasının önüne geçecektir” dedi.

Mehmet Akkaya ilçemizde yapılacak olan belediye başkanlığı seçimlerine ilişkin olarak da, başkan adaylarına gazetemiz aracılığı ile bir çağrı yaparak; “Vatandaş kime, niçin oy vereceğini, hangi adayın ne vaat ettiğini, adaylar ve projeler arasındaki farklılıkları bilme hakkına sahiptir. Eğer zemin hazırlanırsa, diğer tüm partilerin adayları ile karşılıklı düşüncelerimizi ve hizmet politikalarımızı kamuoyu önünde tartışabileceğimiz bir açık oturuma hazırım” sözlerine yer verdi.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x