Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

USTA KOMPOZİT’TE HEDEF: ULUSLARARASI MARKA

Bölgemizin sektöründeki marka kurumlarından biri olan Usta Kompozit, tavsiye üzerine Londra’dan davet aldı. Yapılan iş beğenilince 3 ayrı mekanın daha cephe kaplama ve alüminyum doğrama işleri Usta Kompozit’e verildi. Firma uluslararası bir marka olma yoluna girmiş bulunuyor.

Pendik Yeşilbağlar Mahallesinde 2012 yılından bu yana hizmet vermekte olan Usta Kompozit; hizmet kalitesi ile bölgemizin sektöründeki tercih edilen marka firmalarından biri konumunda.

Usta Kompozit; cephe kaplama, alüminyum doğrama, alüminyum küpeşte, ‘Usta Cam Balkon’ markası altında katlanır cam balkon imalat ve montaj uygulamaları gerçekleştirmekte.

Bugüne kadar vizyoner bir bakış açısı ile oldukça estetik birçok uygulamanın altına imza atan Usta Kompozit, bu başarısının karşılığını yurtdışından da sipariş alarak görmekte.

Son olarak, önceki ay İngiltere’nin başkenti Londra’da, tavsiye üzerine bir bina ve restaurantın dış cephe katlama ve alüminyum doğrama işlerini alan Usta Kompozit, uygulamaları beğenilince devam eden süreçte 3 proje siparişi daha alarak tamamladı.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Usta gazetemize yaptığı değerlendirmede; ” 2020 yılında hedeflerimizi büyütmüş durumdayız. Usta Kompozit’i uluslararası bir marka yapmak istiyoruz. Bu yıl Londra’da 4 proje bitirdik. Farklı yerlerden de teklif vermek üzere davetler alıyoruz. Tercih edilmemizdeki önemli unsurlar; vizyoner bakış açımız, estetik anlayışımız ile birlikte, kaliteli ve titiz işçilik, zamanında iş teslimidir. Biz gerek sıfır binalara, gerekse kişisel yaşam alanlarına uygulamalarımızla değer katıyoruz. Bu da bizi refere eden halkaların uluslararası ölçekte genişlemesine imkan tanıyor” sözlerine yer verdi.

USTA KOMPOZİT İLETİŞİM: Yeşilbağlar Mahallesi Hudut Caddesi No:24 Pendik

0216 4912951 – 0532 709 7461

www.ustakompozit.com.tr

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x