Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Usta Kompozit Büyümeye Devam Ediyor

Usta Kompozit, Yeşilbağlar Mahallesi’ndeki tek katlı işyerinden, Yunus Mahallesi’ndeki 3 katlı işyerine taşındı.

Sektörde 2012 yılından bu yana hizmet vermekte olan Usta Kompozit, daha iyi şartlarda hizmet vermek amacı ile Yeşilbağlar Mahallesi’ndeki tek katlı yerinden Yunus Mahallesi’ne taşındı. Usta Kompozit’in yeni işyeri 3 kattan oluşuyor. 1. katta alüminyum doğrama ve kompozit atölyesi,  2. katta cam balkon atölyesi, 3.katta ofisler ve yönetim yer alıyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Usta; ” Müşterilerimizin taleplerini çok daha elverişli ve sağlıklı bir ortamda yerine getirmeyi istedik. Bu yüzden biraz daha geniş, kullanışlı bir mekan oluşturduk. Piyasadan gördüğümüz teveccühün de bunda rolü var. Bu dönemde özellikle Usta Cam Balkon siparişleri yoğunlukta. Bizi bu günlere taşıyan tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ediyor, her birini yeni yerimizde kahve içmeye davet ediyoruz” dedi.

Bölgemizin sektöründeki tercih edilen marka firmalarından biri konumundaki Usta Kompozit;  ‘Usta Cam Balkon’, cephe kaplama, alüminyum doğrama, alüminyum küpeşte, sineklik, pugola, giyotin cam gibi alanlarda ev ve iş yerlerine hizmet üretiyor.

Firma tüm hizmetlerini beş yıl süreyle garanti vererek de, işçilik ve kalite noktasındaki iddiasını ortaya koyuyor.

Bugüne kadar vizyoner bir bakış açısı ile oldukça estetik birçok uygulamanın altına imza atan Usta Kompozit, bu başarısının karşılığını yurtdışından da siparişler  alarak görüyor.

İLETİŞİM: Yunus Mahallesi Aşiyan Sokak  No:8  Kartal

0216 491 29 51

0532 709 74 61

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x