Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

USTA KOMPOZiT  8. YAŞINI KUTLADI

PENDİK Yeşilbağlar Mahallesi’nde alüminyum cephe sektöründe faaliyet göstermekte olan ilçemizin seçkin işletmelerinden Usta Kompozit’in işletmecileri, firmanın 8.yılına girmesi dolayısıyla Gülistan Restaurant’ta her yıl olduğu gibi bu yıl da bir kutlama gerçekleştirdiler.

Firma yetkililerinin; tedarikçileri, çözüm ortaklığı yaptığı kurumların temsilcileri, bölge esnafı ve iş dünyasının seçkin isimleri ile bir araya gelerek kaynaşma ortamı oluşturduğu akşam yemeğinde, TSM sanatçısı Çınar Ayşegül Muşabakan da şarkılarıyla organizasyona renk kattı.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Usta gündeme dair konuşmasında; “Usta Kompozit, alüminyum cephe sektöründe faaliyet göstermektedir. Uluslararası standartlara uygun olarak, kompozit cephe kaplama, cam cephe kaplama, alüminyum doğrama, alüminyum küpeşte, cam balkon ve ofis bölme sistemleri gibi alanlarda, kalifiye ve güler yüzlü personeli ile kaliteli hizmet vermektedir. En güçlü pazarlamanın referans olduğunun bilincinde olan ekibimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Biz gerek yönetim kadromuz, gerek çalışan personelimiz, gerekse birlikte iş yaptığımız çözüm ortaklarımızla beraber büyük bir aileyiz. Başarılı olmak için; kaliteli hizmet üretmek kadar, işbirliği ve dayanışmanın da gerekli olduğuna inanıyoruz” dedi.

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x