Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

USTA KOMPOZİT 7. YAŞINI KUTLADI

Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Usta; “Biz gerek yönetim kadromuz, gerek çalışanlarımız, gerekse birlikte iş yaptığımız çözüm ortaklarımızla büyük bir aileyiz” dedi.

Pendik Yeşilbağlar Mahallesi’nde alüminyum cephe sektöründe faaliyet göstermekte olan ilçemizin seçkin işletmelerinden Usta Kompozit’in işletmecileri, firmanın 7.yılına girmesi dolayısıyla Gülistan Restaurant’ta bir kutlama gerçekleştirdiler.

Firma yetkililerinin; tedarikçileri, çözüm ortaklığı yaptığı kurumların temsilcileri, bölge esnafı ve Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nurettin Beşinci olmak üzere, iş dünyasının seçkin isimleri ile bir araya gelerek kaynaşma ortamı oluşturduğu akşam yemeğinde, TSM sanatçısı Çınar Ayşegül Muşabakan da şarkılarıyla organizasyona renk kattı.

Usta Kompozit Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Usta gündeme dair konuşmasında; “ Biz gerek yönetim kadromuz, gerek çalışan personelimiz, gerekse birlikte iş yaptığımız çözüm ortaklarımızla beraber büyük bir aileyiz. Başarılı olmak için; kaliteli hizmet üretmek kadar, işbirliği ve dayanışmanın da gerekli olduğuna inanıyoruz” dedi.

Usta Kompozit; uluslar arası standartlarda; kompozit cephe kaplama, cam cephe kaplama, alüminyum doğrama, alüminyum küpeşte, cam balkon ve ofis bölme sistemleri gibi hizmetler üretmekte.

Firmanın referans olarak  takdim ettiği kurumlar arasında; Vestel – Yenisahra, Ekşioğlu İnşaat – Kartal, Metro İnşaat – Kayışdağı, Askan Gayrimenkul – Tuzla, Vargün İnşaat – Pendik, Batı Göz Altunizade, Obelife – Maltepe, Kaçmazlar Grup – İznik, Ateş İnşaat -Sancaktepe, Bim – Topselvi, Kusva Yapı – Pendik gibi yüzlerce firma bulunuyor.

Usta Kompozit iletişim: www.ustakompozit.com

0216 491 2951

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x