Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ÜÇ YAZARDAN İMZA GÜNÜ

Pendik, 3 değerli yazara ev sahipliği yaptı. Ali Koçak, Mustafa Kıran ve Oya Dinçer; uzun bir süredir devam eden dostluklarını, geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen imza gününde de bir araya gelerek perçinlediler.

Okurların da ilgi gösterdiği imza gününde, yazarlarımız eserlerini ücretsiz olarak imzalayıp takipçilerine hediye ettiler.

Ali Koçak (1961 ANKARA)

Anadolu Ajansı’na bağlı olarak savaş muhabirliği de yapan ve o dönem Sırplar tarafından esir alınmış olan Ali Koçak’ın eserleri arasında; Saraybosna, Karanlıkta Konuşmalar, Savaşta Gazetecilik, Karda Kalan İz,  Savaş Muhabirliği, Başka Yerdekiler ya da Otel Odaları bulunuyor.

Mustafa Kıran (1951 İSTANBUL)

Futbol, mizah ve müzikle ilgili TV ve medya programlarının yapımcılığını ve sunuculuğunu da gerçekleştiren Mustafa Kıran’ın eserleri arasında; Tek Kalemde Şampiyon (Fenerbahçe Günlüğü),Hayat Uykumu Kaçırdı, Adımız Çıkmış Türklere, Hayat Bana Lazım, Bir Mucize Tut İçinde, Futbolun Asil Ruhu Zico, Dünyaya Bir İki(z), Çocukluğun Alemi Var, Kirli Çamaşırlarım, Kendimizin Neresindeyiz? yer alıyor.

Oya Dinçer(….. PENDİK)

Aslında doğma büyüme bir ressam ve sanatçı olan Oya Dinçer, ressamlığın yanı sıra müzik öğretmenliği yapmaktadır. Pendik Pentatonik Müzik Birliği’nin de kurucusu olan Dinçer, yaşamı boyunca genç – yaşlı birçok insana sanat ruhu aşılamıştır. Ud ve kopuz enstrümanları çalan Dinçer’in kendi adı ile yayımlanmış (Oya’ca) adlı bir şiir kitabı da bulunmaktadır.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x