Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

TÜRKİYE’NİN TV HASTANESİ tvmalzemesi.com 

Türkiye genelinde 81 ile hizmet veren tvmalzemesi.com, yurtdışında da birçok Avrupa ülkesine tv malzemesi yedek parça ihracatı gerçekleştiriyor.

Pendik Sapanbağları Mahallesi’nde 12 yıldan bu yana faaliyet göstermekte olan tvmalzemesi.com firması, işlevsel olarak kelimenin tam anlamıyla bir televizyon hastanesi gibi çalışmakta.

550 metrekarelik geniş bir alanda, her biri branşında uzmanlaşmış 10 personel ile hizmet üretilen ve branşında Türkiye’nin 1 numarası konumundaki kurumda; akla gelen her marka ve model televizyonun tamir ve bakımı, ilgili servislerde yapılıyor.

Bu hizmetten televizyonu arızalanan vatandaşların yanı sıra; tv tamir servisleri, tv bayileri de ağırlıklı olarak yararlanabiliyorlar.

tvmalzemesi.com’a çözüm üretilmesi için aktarılan tüm işler, en geç 3 gün içinde teslim ediliyor. Tüm işçilik ve malzemeler için de 1 yıl kurumsal garanti verilmekte.

Kurum aynı zamanda panel tamirinin yapılabildiği ender işletmelerden biri.

tvmalzemesi.com firmasının ana faaliyet alanı ise tv malzemesi  tedarikçiliği.

Kurumda  60 binin üzerinde, her model ve marka televizyon için; tv ana kartı, tv power board, ekran kartı ve benzeri yedek parça malzemesi bulunmakta.

Hem Türkiye genelinde, hem de uluslararası çapta televizyon malzemesi tedarikçiliği yapan tvmalzemesi.com’ da, kelimenin tam anlamıyla yok yok!

Yaklaşık 4 yıldır Fransa, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Ermenistan, Makedonya gibi ülkelere tv malzemesi ihracatı yapan kurumun Genel Müdürü Talip Kerdiğe ”Kurumsal olarak hedefimiz tüm dünyaya ihracat yapan bir marka olmak. Türkiye’nin ihracatına kendi ölçeğimizde katkıda bulunmak” diyor.

Müşteriler ihtiyaç halinde tvmalzemesi.com ile internet üzerinden iletişim kurabiliyorlar.

Kurumun GSM’si ise 0532 337 53 15

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
ahmet hatıpoglu
3 yıl önce

vestel 49 ınç fuul hd led tv ekranı kırılmıştır yenıden yapılması geermektedir. orıjinal ekranı temın edebilirmisiniz ve bedeli nedir balıkesir burhanıyede ikamet ediyorum selamlar

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x