Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

TÜRKİYE VE AVRUPA’YA TV MALZEMESİ TEDARİK EDİYOR

Türkiye genelinde 81 ile hizmet veren tvmalzemesi.com, yurtdışında da birçok Avrupa ülkesine tv malzemesi yedek parça ihracatı gerçekleştiriyor

 TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI

PENDİK Sapanbağları Mahallesi’nde yaklaşık 15 yıldan bu yana faaliyet göstermekte olan tvmalzemesi.com firması, işlevsel olarak bir televizyon hastanesi gibi çalışmakta.

550 metrekarelik geniş bir alanda, hizmet üretilen ve branşında Türkiye’nin 1 numarası konumundaki kurumda; akla gelen her marka ve model televizyonun tamir ve bakımı, ilgili servislerde yapılıyor.

 HEM VATANDAŞ HEM DE TV BAYİLERİ YARARLANABİLİYOR

 Bu hizmetten televizyonu arızalanan vatandaşların yanı sıra; tv tamir servisleri, tv bayileri de ağırlıklı olarak yararlanabiliyorlar.

tvmalzemesi.com’a çözüm üretilmesi için aktarılan tüm işler, en geç 3 gün içinde teslim ediliyor. Tüm işçilik ve malzemeler için de 1 yıl kurumsal garanti verilmekte.

Kurum aynı zamanda panel tamirinin yapılabildiği ender işletmelerden biri.

tvmalzemesi.com firmasının ana faaliyet alanı ise tv malzemesi tedarikçiliği.

60 BİNİN ÜZERİNDE YEDEK PARÇA

Kurumda  60 binin üzerinde, her model ve marka televizyon için; tv ana kartı, tv power board, ekran kartı ve benzeri yedek parça malzemesi bulunmakta.

Hem Türkiye genelinde, hem de uluslararası çapta televizyon malzemesi tedarikçiliği yapan tvmalzemesi.com’ da, kelimenin tam anlamıyla yok yok.

 FRANSA, ALMANYA GİBİ ÜLKELERE İHRACAT YAPIYOR

Yaklaşık 6 yıldır Fransa, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Ermenistan, Makedonya gibi ülkelere tv malzemesi ihracatı yapan kurumun Genel Müdürü Talip Kerdiğe ‘’Kurumsal olarak hedefimiz tüm dünyaya ihracat yapan bir marka olmak. Türkiye’nin ihracatına kendi ölçeğimizde katkıda bulunmak’’ diyor.

İş dünyasındaki aktivitelerinin yanı sıra sosyal yaşamda da etkin roller üstlenen ve bir spor kulübünde yönetici olan  Talip Kerdiğe, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’e de sempati duyan, destekleyen bir isim.

Müşteriler ihtiyaç halinde tvmalzemesi.com ile internet üzerinden ve 0532 337 53 15 nolu telefondan iletişim kurabiliyorlar.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x