Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Pendik Basın Mensupları İle Buluştu

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Pendik İlçe Temsilciliği ile Pendikli basın mensupları bir araya geldi. İlçe temsilciliği görevine yeni atanan Lokman Altaylı, basın mensuplarına vakıf çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

Geçtiğimiz günlerde, TÜGVA Pendik İlçe Temsilciliği görevine Lokman Altaylı atanmıştı. TÜGVA İstanbul İl Temsilcisi Emrullah Şanlan, Pendik İlçe Temsilciliği’ne Lokman Altaylı’nın getirildiğini duyurmuştu. 

İlçe Temsilcisi Lokman Altaylı, basın toplantısında yaptığı açıklamada; 

“İdeal bir yeni nesil gençlik yetişmesi için, vakıf olarak İstanbul’da İl Temsilcimiz Emrullah Şanlan  Beyefendi öncülüğünde 39 ilçede çeşitli projelere ve faaliyetlere imza atıyoruz. İstanbulumuz’un kadim Pendik ilçesinde gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime önem veren, yenilikçi ve nitelikli insan oluşumuna katkı sağlamak için çalışmalarımızı aralıksız yürüteceğiz.” dedi.

Basın toplantısına TÜGVA Pendik İlçe Temsilciği yönetim kurulu üyeleri, eski ilçe temsilcilerinden Fatih Aydın, basın mensupları katılım sağladı. Toplu fotoğraf çekimi ile buluşma sonlandı.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x