Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

TÜRK KIZILAY’I PENDİK ŞUBESİ BİNLERCE YARDIM KOLİSİ DAĞITTI  

Türk Kızılay’ı Pendik Şube Başkanlığı tarafından yardıma muhtaç ailelere binlerce gıda yardım paketleri dağıtıldı.

Türk Kızılay’ı Pendik Şube Başkanı Nurettin Beşinci Pendik ve mahallelerinde yardıma muhtaç kimselere yönelik Ramazan yardımında bulundu. Gıda kolisi ile birlikte temizlik malzemesi ve konservesinden oluşan yardımlar Kızılay personellerince dağıtıldı. İftar saatinden sonra gerçekleştirilen dağıtım sırasında Türk Kızılay’ı Pendik Şube Başkanı Nurettin Beşinci, yardıma muhtaç ailelerin evlerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Sahur vaktine kadar süren yardım dağıtımından memnun kalan ihtiyaç sahibi aileler ise Kızılay’a hayır duasında bulundular.

Yardım alan vatandaşlar Kızılay’ın Ramazan ayı ve farklı günlerde de kendilerine yardım eli uzatmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.

Başkan Nurettin Beşinci; “Pendik’te ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarımız devam ediyor. Yardım dağıttığımız ailelerin daha önce tespitini yapmıştık. Bu vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret edip sorunlarını sıkıntılarını dinliyoruz” dedi.

Bildir
10 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Birgül
1 yıl önce

Erzak yardım istiyorum eşimcezaevınde 2 cocugum var ev işlerine gidiyordum hastalıktan dolayı gidemiyorum ihtiyacım var yardım etmelerini ıstiyorum

Emine
1 yıl önce

Kolay gelsin yardim kolisi için başvuru yapmak istiyorum esim 1 buçuk aydır virüsten dolayi calişmiyor.. Pendik sübesidi 1 haftadır ariyorum mesgül çalıyor.. Bende hamileyim yardim istiyordum..

Fevziye
1 yıl önce
Cevapla  Emine

Merhaba ben ev hanımıyım eşim iş ariyo bulamıyor virusten dolayı iş yok
6 tane çocuğum var maddi ihtiyacım var Bize yardım edebilirisiniz

Nazgül
1 yıl önce

Yarddımımı kabul edin nolur

Nazgül
1 yıl önce

Bizi kabul etsin

Nazgül
1 yıl önce

Yardım istiyorum kuru erzak istiyoruz

Şahinde Özcan
1 yıl önce
Cevapla  Nazgül

Erzak kolisi istiyorum ihtiyacım vardır

Şahinde Özcan
1 yıl önce

Erzak kolisi istiyorum bir aydır arıyorum meşgul ihtiyacım var

Tuğba
1 yıl önce

Kolay gelsin yardım başvurusu yapmak istiyorum gıda ve nakti yardım talep edıyorum eşimde bende calışmıyoruz beledıyenın vermiş oldugu evde oturuyorum buranın ne kirasını nede aydatını vere bılıyorum siz büyüklerimden yardım beklıyorum 2 çocugum var nolur duyun beni

Selda ergen
7 ay önce

Yürüme engelli oğlum var lütfen yardımcı olun.desteğinizi bekliyorum kiradayım esim asgari ücretli çalışıp.oğlumun özel medikal ihtiyaclari var lütfen yardim edin

10
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x