Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Türk Kızılay aracılığı ile Sultanlar Holding Sel Bölgesine Yardım Gönderdi

1945 yılından bu yana hizmet veren Sultanlar Holding, Türk Kızılay Pendik Şubesi aracılığıyla sel felaketinden etkilenen bölgelere yardım kamyonu gönderdi. Yardım paketlerinin ulaşımını yine Pendikli bir firma olan Sembol Nakliyat üstlendi.

Batı Karadeniz’e afet sonrası il ve ilçe belediyelerinden, kamu kurum ve kuruluşlarından, sivil toplum kuruluşlarından yardımlar gönderildi. Pendikli firmalar da bu yardım seferberliğine katıldı.

Sultanlar Holding afet bölgesine yardım malzemeleri gönderdi
Pendikli bir firma olan ve çatısı altında pek çok önemli markayı barındıran Sultanlar Holding, Türk Kızılay Pendik Şubesi ile birlikte yardım malzemelerini bölgeye gönderdi.
Ulaşım hizmetini Sembol Nakliyat’ın üstlendiği yardım kamyonu 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü yola çıktı.

Yardım kamyonunda hijyen paketleri ve bebek bakım malzemeleri de bulunuyor
Türk Kızılay Kastamonu Lojistik Merkezi’ne gönderilen yardım kamyonunda bebek maması, sıvı sabun, çöp poşeti, el jeli gibi hijyen malzemelerinin yanı sıra; ebeveynler ve bebekler için ihtiyaç malzemeleri de bulunuyor.

Yardım malzemelerini İçişleri Bakanlığı’na bağlı AFAD koordinasyonunda, Türk Kızılay’ının gönüllüleri afetzedelere ulaştıracak.

Türk Kızılay Pendik Şube Başkanı Nurettin Beşinci; “Yardımlar için Sultanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Yıldız’a ve yönetim kurulu üyelerine, Sembol Nakliyat yetkililerine ve bireysel yardımlarda bulunan tüm Pendiklilere teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
EROL YAZICI
9 ay önce

Allah yar ve yardımcınız olsun

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x