Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Tüm Altyapı Çalışmaları Cebinizden Görülebilecek

Pendik Belediyesinin yeni uygulamasıyla hangi sokak ve caddede hangi altyapı çalışmasının yapıldığı anında görülebilecek. “Günlük Altyapı Çalışma Programı” adlı uygulamaya hem Pendik Belediyesinin WEB sitesinden hem de cep telefonlarındaki Google Maps uygulamasından erişilebilecek.
Yeni uygulama sayesinde Pendik genelindeki yol açma-genişletme, kavşak-kaldırım, asfalt yama-serim, yağmur suyu kanalı, yeraltı çöp konteyner imalatları ile İBB, İSKİ, AYEDAŞ, TELEKOM ve İGDAŞ gibi diğer kurumlara ait çalışmalar da ayrıntılı bir şekilde görülebilecek. Uygulamayla hem vatandaşın sokağında yürütülen çalışmanın niteliğini öğrenmesini sağlayacak hem de kurumlar arasındaki koordinasyona katkı sağlanacak.

Uygulamaya nasıl erişilecek?
Günlük Altyapı Çalışma Programı’na iki şekilde erişim sağlanıyor. Uygulamaya bilgisayarınızda erişmek için https://www.pendik.bel.tr/sayfa/detay/harita linkine tıklamanız yeterli oluyor. Açılan sayfada harita üzerinden nerede, hangi çalışmanın kim tarafından yapıldığı ve ne zaman biteceği bilgileri görülebiliyor.
Uygulamaya cep telefonundan erişmek için ise yine linke tıklamanız yeterli oluyor. Harita bu kez cep telefonlarındaki Google Maps aracılığıyla açılacak. İsterseniz Google Maps Menüsü üzerinden uygulamayı aktif ya da pasif hale getirebileceksiniz.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x