Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Trabzon’un 104. Yıl Dönümü Pendik’te Kutlandı

Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıl dönümü sebebiyle Trabzon Düzköy İlçesi Pendik Eğitim ve Kültür Derneği’nin organizasyonu ile Trabzonlular Pendik’te bir araya geldi. Bir araya gelen hemşeriler bu günü türkülerle, horonlarla kutladı.

Aynı gün Trabzonspor’un da galip geldiği maçla daha da keyiflenen Trabzonlular, “Şampiyon Trabzonspor” tezahüratlarıyla türkülere eşlik ettiler.

Kutlama programına katılan isimler arasında;

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Ali Şirin, MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak, İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, İBB Meclis Üyesi Haşim İskender, İBB Meclis Üyesi Furkan Topaloğlu, Pendikspor Yöneticileri, Pendik Belediyesi Engelliler Spor Kulübü Başkanı Özcan Öfekler, Pendik Trabzonlular Dernek Başkanı Süleyman Pergel, Kurfalı Taşocağı Köyü Dernek Başkanı Mustafa Aslan, Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Derya Polat, Türk Kızılay Pendik Şube Başkanı Nurettin Beşinci, Pendik Belediye Başkanı Danışmanı Selahattin Turan, Mahalle Muhtarları İsmail Yeşilyurt, Hüseyin Ekşi, Yılmaz Yaman, Şükrü Aydemir, Hüseyin Akdeniz ve Ünsal Topkara, CHP Pendik İlçe Yöneticileri, Saadet Partisi Pendik İlçe Yöneticileri, PEFHEM Başkanı Serdar Özalkak gibi önemli isimler vardı.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x