Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

‘TOPLU ÇALIŞMA PROGRAMI’ BAŞLADI

Pendik Belediyesi alt ve üst yapı çalışmalarının daha verimli gerçekleştirilmesi amacıyla ‘Toplu Çalışma Programı’ başlattı. Konuyla ilgili arazideki ekipleri ziyaret ederek ayrıntılı bilgi veren Belediye Başkanı Ahmet Cin; “Yeni bir döneme yeni bir hareketle girelim istiyoruz. Ramazan ayına kadar tüm sokak ve caddeleri elden geçireceğiz. Kentin adeta röntgenini çekeceğiz” dedi

Pendik Belediyesi alt ve üst yapı çalışmalarının daha verimli gerçekleştirilmesi amacıyla Toplu Çalışma Programı başlattı. Belediye Başkanı Ahmet Cin’in talimatıyla Fen işleri, Temizlik İşleri, Zabıta ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tüm sokak ve caddelerde çalışma yapacak, noksanlıkları giderecek. Konuyla ilgili arazi ekiplerini ziyaret eden Başkan Ahmet Cin; “Yeni bir döneme yeni bir hareketle girelim istiyoruz. Ramazan ayına kadar tüm sokak ve caddeleri elden geçireceğiz. Pendik’i harmanlayalım istiyoruz. Kentin adeta röntgenini çekeceğiz” diyerek ekiplere başarılar diledi.

Neler yapılacak?

Toplu Çalışma Programı kapsamında; Fen işleri, Temizlik İşleri, Zabıta ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri her gün bir bölgede aynı anda çalışma yapacak. Asfalttan bitki bakımına, ızgara temizliğinden hurda araçların toplanmasına kadar onlarca iş kolu ekiplerin ortak çalışmasıyla aynı anda gerçekleştirilecek. Tüm çalışmalar Ramazan ayına kadar tamamlanmış olacak. Toplu Çalışma Programıyla bir nevi kentin alt ve üst yapı bakımından röntgeni çekilecek.

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Anonim
2 yıl önce

Başarılar

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x