Magazin Haber Girişi : 20 Ocak 2023 17:47

Tarık Papuççuoğlu: Sevgilimden ayrılınca eşime geri döndüm

Tarık Papuççuoğlu: Sevgilimden ayrılınca eşime geri döndüm

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunduğu ‘360 Derece’ adlı televizyon programına konuk olan oyuncu Tarık Papuççuoğlu, 29 yıllık eşinden neden boşandığını anlattı.

Tarık Papuççuoğlu, iki çocuğunun annesi olan Gülgün Akansu’dan genç bir kadına âşık olduğu için ayrıldığını belirtti. Ayrıca bu durumdan hiç pişmanlık duymadığını itiraf etti.

Tarık Papuççuoğlu: 50 yaş civarında bütün erkeklerde bu oluyor

Pabuççuoğlu yaşadıklarını anlatırken şu ifadeleri kullandı: “Eşimle şiddetli geçimsizliğimiz olmadı. Ben âşık oldum. Âşık olmak ihtiyacı hissettim. 29 yıl sonra başkasına âşık olunca bunu da ilk kendisine söyledim. Pişman değilim. Başka bir amaç için bu değişikliği yapmadım, başıma geldi. 50 yaş civarında bütün erkeklerde bu oluyor. Kimi bastırıyor kimi altında eziliyor kimi de tamamen koparıyor. Ama mutlaka bütün erkeklerde oluyor. Benim de başıma geldi. Eşimle kol kola mahkemeye gittik. Eşim bu durumu olgun karşılamış göründü. Bir kadının bunu olgun karşılaması mümkün değil.”

“Neye ihtiyaçları varsa ilgilendim”

Papuççuoğlu, “Boşandıktan sonra eşimle hiç kopmadık. Her dakika görüşerek neye ihtiyaçları varsa ilgilendim. Aramızda hiç kopma olmadı. Çocuklarımda tasvip etmedi ama doğal karşıladı. Aşık olduğum kişi de çok düzgün, sevecen ve oldukça gençti” dedi.

Ünlü oyuncu, sevgilisiyle 8 sene birlikte olduğunu belirterek, “Onunla evlilik ve çocuk düşünmedim” ifadelerini kullandı.

“Benim hayattaki en yakın arkadaşım eşimmiş”

Usta oyuncu, “8 sene başkasıyla birlikte olduktan sonra eşine döndüğünde nasıl karşılık verdi?” sorusu üzerine de sözlerine şöyle devam etti:

“Eşim o kapattığı kapıyı çok kurcalamadı. Bana çok doğal geldi. Bunu kime söylesem kabul etmiyor ama bana olabilir gibi geliyor. Bu süreçte çok şeyi fark ettim. Biz eşimle geçen 29 senede çok iyi arkadaş olmuşuz. Arkadaş olmayı beceremeyen çiftler kopuyor. Benim hayattaki en yakın arkadaşım eşimmiş. İkinci kez barışınca eski eşim evlilik istemedi. Eşimle tekrar evlendiğim eskiye döner miyim diye düşündüm.”