Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

TAP, AFYONKARAHİSAR’DA BULUNAN ‘YETİM VE ÖKSÜZLERİN’ YÜZLERİNİ GÜLDÜRDÜ

TAP (Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu) bu yıl Ramazan ayında Afyonkarahisar; ilçe ve köylerinde bulunan yetim ve öksüz çocukların yüzlerini güldürdü.

TAP Başkanı Dr. Mehmet Ali Danışman yaptığı açıklamada; “TAP, (Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu) olarak bu yıl  Ramazanda  ‘Yetimler Haftası’  için hep birlikte bir projeye daha  imza attık.  İlimizde bulunan yetim ve öksüz çocuklara yardımcı olmaya çalıştık. Afyonkarahisar ilçeleri, kasabaları ve köylerinde bulunan yetim ve öksüz çocuklarımızın bir nebze de olsa yüzlerini güldürmek, onları Ramazan Bayramında yeni ayakkabıları, elbiseleri ile bayrama hazırlamak bizleri ve tüm hemşerilerimizi mutlu etti.

Bu yıl ilk defa platformumuz tarafından gerçekleştirdiğimiz  ‘Yetimler Haftası’ etkinliğimiz için duyarlı olan tüm hemşerilerimizi kutluyorum. Bu birlik ve beraberliğin bir göstergesidir. Tüm dünyanın mücadele ettiği salgın hastalık nedeniyle sevdiklerimizi, yakınlarımızı, dostlarımızı kaybettik. Yaşadığımız zor günlerde birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşmanın gücünü de yanımıza alarak çocuklarımızın yüzlerini güldürdük. Bu yavrularımıza  destek olan TAP Yetimler Haftası organizasyon ekibine, il, ilçelerde gönüllü görev alan kardeşlerime  ve desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerime saygılarımı sunuyorum.

TAP Afyonkarahisarlılar olarak ilimizin sosyal, kültürel, gelenek ve göreneklerini tüm dünyaya tanıtmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.  ‘Yetim ve Öksüzler Haftası’ önümüzdeki yıllarda da diğer etkinliklerimizle birlikte devam edecektir” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x