Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Tam Kapanma Hazırlıkları Başladı

Pendik Belediyesi ekipleri iki hafta sürecek tam kapanma boyunca tam kadro sahada olacak. Sahada görev yapacak 1.485 kişilik ekip,ilaçlamadan yemek yardımına, cadde yıkamadan parkların tadilatına kadar tüm çalışmalarını aralıksız sürdürecek.

Tam kapanmanın başlamasına saatler kala Pendik Belediyesi ekipleri hazırlıklarını tamamladı. Sahada görev yapacak ekipler, Ramazan Bayramı’nı da kapsayacak şekilde çalışmalarını aralıksız sürdürecek. Fen İşleri, Zabıta, Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler ile Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı 1.485 kişilik ekip sahada görev alacak. Ekipler, cadde ve sokaklarda yama asfalt serimi gerçekleştirecek, caddeleri yıkayıp kamu kurumlarına ait binaları dezenfekte edip haşerelere karşı da ilaçlama yapacak. Bu süreç içinde sokak hayvanlarının beslenmesine de azami ölçüde dikkat edilecek.

Aşevinden 2.300 aileye günlük sıcak yemek gönderilecek

Öte yandan belediyeye ait aşevi tam kapanma sürecinde fazla mesai yapacak. Güllübağlar Mahallesi’nde yer alan Pendik Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi’nde bulunan aşevinden Pendik’te yaşayan ihtiyaç sahibi 2.300 aileye günlük sıcak yemek gönderilecek.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x