Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

SP İl Başkanı Yazıcı Pendikliler İle Buluştu

Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığı, İstanbul İl Başkanlığı’nın ‘Her İlçe Bir İstanbul’ mottosu ile başlattığı etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Duduzar Tesislerinde gerçekleştirilen ve sivil toplum kuruluşları başkanları, muhtarlar ve yerel basın mensuplarının davetli olduğu sabah kahvaltılı programa İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı konuşmacı olarak katıldı. Yazıcı’ya İl Başkan Yardımcısı ve geçmiş dönem Pendik İlçe Başkanlığı yapan Mahmut Kılıç da eşlik etti.

Pendik İlçe Başkanı Yasin Kadıoğlu’nun selamlama konuşmasından sonra mikrofona gelen Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı ‘Sorunlar ve Çözüm Önerileri’ başlıklı mini bir konferans verdi.

Program karşılıklı soru cevap ve sohbet şeklinde sürerek sona erdi.

Günün ikinci bölümünde ise Gazipaşa Caddesi üzerinde kurulan Saadet Partisi üye kayıt standı ziyaret edildi ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Başkanı Yazıcı sohbet ettiği vatandaşlara gül hediye etti.

Program dışı diğer bir ayrıntı ise SP İl Başkanı Yazıcı’nın AK Parti standına nezaket ziyareti yaparak buradaki görevlilerle sohbet etmesi oldu.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x