Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

SP ADAYI TURGUT DANACI: YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPALIM

Kalite Grup Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Danacı, Saadet Partisi’nden milletvekili adayı oldu. Danacı; “Bugün ülke olarak girdiğimiz çıkmazdan Saadet Partisi’nin liyakatli ve ehliyetli kadroları ile kurtulacağımıza inanıyorum. Bu yüzden Saadet Partisi’nde siyasete başlıyorum” dedi.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinin Türkiye’nin geçirdiği en kritik seçimlerden birisi olacağını ifade eden Danacı, kendisi gibi yıllardır reel sektörde mücadele veren iş dünyasının temsilcilerinin de siyasete girerek, ülkenin sorunlarına fiilen eğilmelerini gerektiğinin altını çizdi. Turgut Danacı, 24 Haziran tarihine Türkiye’nin yeniden inşası için her kesimden insanın elini taşın altına koymasını gerektiren ‘yeni bir başlangıç’ vurgusu yaptı. Ayrıca Danacı; ”Türkiye ekonomik bir burhanla karşı karşıyadır. İktidarın lokomotif sektör diye tabir ettiği inşaat sektörü de durma noktasına gelmiştir. Halk günlük kaygılarını düşünmekten geleceğe yatırım yapmayı düşünmemektedir. Artık pansuman çözümler değil. Problemlere neşter vurmak zamanı gelmiştir. Danacı SP’de siyaset yapma tercihini, Saadet Partisi kadrolarının başta Sayın Karamollaoğlu olmak üzere, dürüstlük desturuyla hareket ederek oluşturulan parti programına olan inancının olduğunun altını çizdi. Ayrıca Saadet Partisi tarafından kendisine gösterilen aday olma teveccühünün kendisini gururlandırdığını ve çok çalışarak milletine faydalı olmak istediğini belirtti.

Danacı; ‘’Milletimizin huzur ve saadete en fazla ihtiyaç duyduğu bir dönemdeyiz. Milletimizin saadetine vesile olmak ve için bu yola çıktık. Bugün ülke olarak girdiğimiz çıkmazdan Saadet Partisi’nin liyakatli ve ehliyetli kadroları ile kurtulacağımıza inanıyorum. Bu yüzden Saadet Partisi’nde siyaset yapıyorum. Saadet Partisi’nin 24 Haziran’da elde edeceği başarısına olan kesin inancımla diyorum ki; Milli Görüş’ün iktidara gelip, adil düzeni tesis edeceği günlere çok yaklaşılmıştır. 24 Haziran da bunun başlangıcı olacaktır. İnanıyorum ki 24 Haziran 2018 seçimlerinde Saadet Partisi yönetime gelecek, iktidar halkın olacak. İnşallah halkımızın Saadet Partimize teveccühü var. Bu teveccüh ve sevginin sandığa yansımasını bekliyoruz” diye konuştu.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x