Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

SP ADAYI TURGUT DANACI: BİLGE BAŞKAN’IN YOLUNDAYIZ

İstanbul 1.Bölge Adayı Pendikli işadamı Turgut Danacı Saadet Partisi’nde siyaset yapmasının en önemli nedeninin genel başkanları Temel Karamollaoğlu olduğunu ifade etti.

Danacı; “Benim siyasete girmemin özellikle Saadet Partisinden siyasete girmemin en önemli nedeni Bilge Başkan Temel Karamollaoğludur,

Çünkü; İstese pekala AK Parti ile bütünleşip ‘koalisyon ortağı’ muamelesi görmesi mümkünken ve AK Parti / MHP ittifakına girerek siyasi ikbalini garanti altına almak varken bunun aksine iktidara hak, hukuk, adalet ve vicdan terazisinden uyarılarda bulunmaktan hiç imtina etmedi ve her fırsatta en büyük sorunun kutuplaşma olduğunu vurgulayarak halkın birliğine yönelik davranışları ve söylemleriyle hem beni hem de taraf gözetmeden herkesi fethetti.” şeklinde konuştu.

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Saadet Partisi’nin halktan büyük teveccüh göreceğine inandığını ifade eden Turgut Danacı; “Mevcut AK Parti iktidarı yıllardır uyguladığı yanlış politikalar sonucunda ülke ekonomisini içinden çıkılmaz hale getirildi. Ne işçi, memur, esnaf, köylü durumundan memnun; ne de iş veren. Kimse geleceğe umutla bakamıyor. Bu yüzden bu iktidarın sonu gelmiş durumdadır.Halk kötüyü değiştirerek yerine iyisini getirmeye muktedirdir” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x