Gündem Haber Girişi : 19 Aralık 2022 17:46

SON DAKİKA – Ünlü Şarkıcı Gökhan Özen kalp krizi geçirdi!

SON DAKİKA – Ünlü Şarkıcı Gökhan Özen kalp krizi geçirdi!

2000’li yıllara damgasını vuran 42 yaşındaki şarkıcı Gökhan Özen uzun süredir gözlerden uzak Los Angeles’ta yaşıyordu. Gökhan Özen’in evinde kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Hayranlarını üzen Gökhan Özen, son sağlık durumunu sosyal medyadan tek tek paylaştı.

“İYİ GÜN VAR KÖTÜ GÜN VAR”

Gökhan Özen paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Dün gece yarısı Los Angeles’ta evimde geçirdiğim kalp krizi sonrası hastanede bir süre kontrol altında kaldıktan sonra taburcu edildim.

Böyle bir haberi sizlerle paylaşmayı istemezdim ama iyi gün var kötü gün var. Bundan sonrasında kontrollere devam edip stresten uzak çok sakin bir hayat yaşamayı planlıyorum. Allah’a emanet.

gökhan özen son hali

GÖKHAN ÖZEN’İN SON HALİ

Ülkeyi sessiz sedasız terk eden Özen, 7 yıldır Los Angeles’ta yaşıyor. Şarkıcının son halini görenler ise “Yıllara meydan okuyor” yorumlarından bulunuyor.

BOŞANMIŞTI

Şarkıcı Gökhan Özen, Gülay-Mehmet Sevigen çiftinin kızları Selen Sevigen’le 2010’da evlenmiş, 2016 yılında boşanmıştı.

İki kızı olan çift, yaklaşık beş yıl önce anlaşmalı boşanan ikili yıllar sonra çocukları için karşı karşıya gelmişti.

Selen Sevigen, Gökhan Özen’e hem uzaklaştırma talebinde bulunmuş hem de babalarıyla çocukları arasındaki kişisel ilişkinin yeniden düzenlenmesi için dava açmıştı.

Gökhan Özen’in sürekli evine gelip çocuklarının önünde kendisine hakaret ettiğini öne süren Selen Sevigen’in bu açıklamalarına ünlü şarkıcı yanıt vermişti.

ESKİ EŞİNİN AİLESİ İLE KARŞI KARŞIYA GELDİ

Tüm bunların ardından Mehmet Sevigen ile eşi Gülay Sevigen, Gökhan Özen tarafından rahatsız edilerek, hakaret ve tehditlere maruz kaldıkları iddiasıyla Aile Mahkemesi’nden defalarca tedbir kararı aldırmıştı.

Gökhan Özen kimdir, kaç yaşında?

29 Kasım 1979 Ankara doğumlu, 43 yaşındadır. Birçok hit parçayı seslendiren ve 2001 döneminde iyi bir çıkış yakalayan Gökhan Özen, 2001 yılından 2015 yılına kadar müzik alanında çok sayıda ödüle layık görüldü.

Sevda Çiçeği, Selena, Yalan Dünya, Yıldız Masalı gibi televizyon dizilerinde de yer adı. Özelsin, Duman Gözlüm, Civciv, Her Şeyde Biraz Sen Varsın, Aslında, Bize Aşk Lazım, Daha Erken, Başka, Milyoner, Maske, Firardayım gibi müzik çalışmalarına imza attı.

2010’da Mehmet Sevigen’in kızı olan Selen Sevigen ile hayatını birleştirdi. Ada Deren Özen, Derin Su Özen adında iki çocuk babasıdır. Sevigen ile 2016’da boşandı.