Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

SMMM DENİZ AYDEMİR ARDAHAN’DAN  MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

Pendik’ten Ardahan’a bir milletvekili aday adayı gönderdik.

İstanbul Ardahan Dernek Başkan Yardımcısı olarak da görev yapan Mali Müşavir Deniz Aydemir, entelektüel birikimi ve siyasi donanımı ile mecliste başarılı olabilecek bir isim.

Çevresini ve hemşirelerini seven, gülen yüzünü esirgemeyen İstanbul Ardahan Dernek Başkan Yardımcısı ve Mali Müşavir Deniz Aydemir, 24 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimlerde, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Ardahan milletvekili aday adayı oldu.

2 Mayıs’ta Ankara Genel Merkezi’nde CHP genel başkanların fotoğraflarının asılı olduğu tabloların önünde basın mensuplarına görüntü veren Aydemir, “Cumhuriyet Halk Partisi, Atatürk’ün Türkiye’ye armağan ettiği bir siyasi anlayıştır. Bu çatı altında, her zaman onun devrimlerinin yaşaması için çalışacağım”  dedi.

Aydemir; “Yıllardır ihmal edilmiş, bu yüzden de 50 yıldır göç veren Ardahan ilimizin sorunlarını ve çözüm yollarını iyi bildiğim için, bilgi birikimimi ve enerjimi doğduğum topraklar için harcamak istiyorum. Onun için özellikle Ardahan’dan aday adaylığımı koydum. Partimin aday göstermesi halinde, bu göreve layık olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. CHP olarak, Ardahan’da 2 milletvekilliğini de kazanacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x