Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

SİYASET DEĞİL MUHTARLIK YAPACAĞIM

Doğu Mahallesi’nin genç muhtar adayı Ahmet Öden, seçim çalışmaları çerçevesinde siyasi parti temsilcilerini, sivil toplum örgütü liderlerini ve ilçe eşrafını ziyaret ederek; sağlıklı ve güçlü bir ilişki ağı oluşturuyor

Doğu Mahallesi Muhtar Adayı Ahmet Öden seçim çalışmalarına çok önceden başlayan ve bu noktada kararlılığını gösteren bir isim.

Mahallede esnaflık yapmakta olan Ahmet Öden, muhtarlık yarışına çevresinin teşviki ve desteği ile girdiğini ifade ederek; “Onlar bana güvendiler, ben de onları mahcup etmemek için, işin hakkını vererek çalışmalarımı sürdürüyorum.

Seçimi kazanıp, tüm enerjimle Doğu Mahallesi’nin daha yaşanılır, popülaritesi daha yüksek bir mahalle olması için çalışacağım” diyor.

Gençliği, çalışkanlığı ve pozitif enerjisi ile kısa zamanda dikkatleri çeken Öden, “Benim işim siyaset yapmak değil. Fakat her yelpazeden siyasetçiler, sivil toplum kuruluşları, esnaf ve işadamları, eşraf ve mahalle sakinlerimiz ile yakın samimi diyaloglar kurup; hizmet üretme noktasında herkesin katkısını alacağım” şeklinde konuşuyor.

Ahmet Öden bu sözlerini, şuana kadarki seçim çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirdiği ziyaretler ve kurduğu ilişkilerle de ispatlamış bulunuyor.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x