Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

SIRADIŞI BİR ADAY: AHMET ÖDEN

Seçim öncesindeki faaliyet dönemlerinde vatandaşlarla birebir temas kuran adaylara kamuoyu olarak alışkınız. Bu adaylar, özellikle seçimi kaybetmişlerse bir daha kolay kolay ortalıkta görünmezler.

Haberimize konu olan Ahmet Öden ise; bu anlamda durum değerlendirmesi yapıldığında son derece sıra dışı bir isim.

Genç yaşına rağmen geçtiğimiz dönem Doğu Mahallesi muhtar adayı olan Ahmet Öden, bu yarışı 5 aday arasında 2.olarak tamamlamıştı.

Öden, seçimi kazanamamış olsa da, o tarihten sonra da mahalledeki aktivitelerine hiç ara vermeden devam etti – ediyor.

Aydınlı Yolu Caddesi üzerinde esnaflık yapan Öden’in o günden bugüne çok sayıdaki etkinliklerinden biri de, pandemi döneminde Pendik Devlet Hastanesi sağlık çalışanlarını ziyaret ederek çiçek takdim etmesi oldu.

Ahmet Öden gazetemize yaptığı değerlendirmede; “Ben  Doğu Mahallesi’nde yaşıyorum. İş hayatımı da burada sürdürüyorum. Mahallenin bir genci olarak da tüm konulara duyarlı ve ilgiliyim. İnsanımızla sevgi ve muhabbetimiz sürüyor. Önümüzdeki dönem tekrar aday olmayı düşünüyorum. Bu süreci hem kendimi tanıtmak hem de mahalle sakinlerimizi daha yakından tanıyarak değerlendirmek istiyorum. Mevcut muhtarımızı seviyor ve saygı duyuyorum. Ama hizmet bir bayrak yarışıdır. Kendisinin bu hizmetten artık emekliye ayrılacağını ve önümüzdeki dönem bayrağı bize teslim edeceğini düşünüyorum” sözlerine yer verdi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x