Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ŞİMDİ OKULLU OLDUK SINIFLARI DOLDURDUK

Bayramlar Koleji Kurtköy’deki yeni kampüsünü tanıtmak üzere yerel basın mensuplarını ağırladı. Basın toplantısında gazetecileri Sami Bayram, Kadir Bayram, Mustafa Şahinyılmaz ve Yunus Şahin ağırlayarak, kurumla ilgili bilgiler aktardılar.

Soru cevap faslından sonra kampüsü gezen gazeteciler bir anasınıfında minik öğrencilerin sıralarına oturarak bir hatıra pozu verdiler. Daha sonra kurumun kapalı spor salonu, konferans salonu, yüzme havuzu, laboratuarları ve ekolojik tarım bahçesi gezildi.

Kampüsü çok beğendiklerini ifade eden basın mensupları; “Bayramlar Koleji’nin yeni kampüsü Pendik ve Pendikliler için, bu kurumda eğitim – öğretim görecek öğrenciler için son derece ideal tesis edilmiş. Tebrik ediyoruz. Herkese hayırlı olsun” dediler.

KAMPÜSTE NELER VAR?

21.yüzyılın eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilen nitelikte bir altyapının oluşturulduğu, 60 derslik bulunan Bayramlar Koleji’nde, 40 metrekarelik gün ışığı alan ferah ve aydınlık sınıflar mevcut.

Eğitimlerde dokunmatik LED panel akıllı tahtalar kullanılmakta. Fizik – kimya – biyoloji ve 3D labaratuarları, robotik kodlama atölyeleri, Öğrenciler temel derslerin yanı sıra; görsel sanatlar, müzik, satranç, yaratıcı drama, akıl oyunları, yaşam beceri atölyeleri, ekolojik tarım alanları gibi sosyal ve kültürel donanımlarını da yükseltecek eğitimler almaktalar.

12 bin metrekarelik kapalı alana kurulan kampüste; spor salonu, 400 kişilik konferans salonu, sinema salonu, yüzme havuzu, buz pisti, tırmanma duvarı,  ve 1000 kişilik yemekhane mevcut.

Bayramlar Koleji İletişim: Harmandere Mah. Petek Sok. No:6B Pendik

Tel: 0216 483 55 55

www.bayramlaregitim.com

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x