Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

 Sezai Kantarcı yeniden başkan seçildi

Pendik – Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Genel Kurul toplantısı yapıldı. Sezai Kantarcı seçimde yönetimiyle birlikte tekrar başkan oldu.

Ada Tesislerinde düzenlenen genel kurul, Sezai Kantarcı’nın selamlama konuşmasının ve divan kurulunun yerini almasının ardından saygı duruşu, istiklal marşı ile başladı.

Katılımcı misafirler arasında Ümraniye Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Yıldız, Maltepe Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hulusi Ergin, Küçükyalı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Şaban Genç, Küçükçekmece Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Yorulmaz, Kartal Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hamit Çiftçi, Pendik Şoförler Odası Başkanı Vehbi Bayraktar, Kaynarca Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüsamettin Elçi. Tuzla Şoförler Odası Başkanı Tahsin Kırıcı, Pendik Kuaförler Odası Başkanı Sadık Türker, Pendik Esnaf Odası Başkanı Bilal Gündoğdu ve Bakırköy Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Vezir Başokur   yer aldılar.

Pendik Esnaf Odası  Başkanı Bilal Gündoğdu, Şoförler Odası Vehbi Bayraktar, İstanbul Bölge Birliği Mustafa Silahyürekli, Küçükyalı Esnaf Kefalet Şaban Genç, Kartal Esnaf Kefalet Hamit Çiftçi, Avcılar Esnaf Kefalet Mehmet Kapusuz ve Tuzla Şoförler Odası Tahsin Kirici ise gönderdikleri çelenkler ile Başkan Sezai Kantarcı’ya destek verdiler.

Başkan Kantarcı şu sözleri yer verdi; “Pendik – Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi pandemi dönemine rağmen  başarılı çalışmalar yaptı. Esnaf kardeşlerim ben sizin arkadaşınızım, abinizim, babanızım. Her zaman sorunlarınız olduğunda esnaf odamıza gelip bana ulaşabilirsiniz. Pandemi döneminde verilen kredileri ödemelerini erteleme imkanı  sağlıyoruz. Esnafımızın hep yanındayız”

Divan Kurulunda Mehmet Yıldız başkanlığında, Ahmet Hulusi Ergin, Şefika Dilek Yıldız ve Kezban Demir görev yaptılar. Toplantıda Yönetim ve Denetim Kurulu raporları okundu, müzakere edildi ve ibra edildi. Ardından Yönetim listesi okundu ve oy birliğiyle seçildi.

Yönetim şu isimlerden oluşuyor:

Asil üyeler: Sezai Kantarcı (Başkan), Bilal Gündoğdu, Kamil Hakan Gerez, Zafer Düzgün, Şükrü Alemdar.

Yedek üyeler ise: Aysan Kanberoğlu, Zeki Polat, Zeki Duran, Mehmet Aktaş, Hafize Dülger.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x