Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA ÜCRETSİZ KÜNEFE  

 

Yeni şubesini Pendik’te açan ER Künefe & Katmer’de, şehit ve gazi çocuklarından ücret alınmıyor

 Gastronomi şehri olan Gaziantep mutfağının meşhur künefe ve katmerini keyifle yiyebileceğiniz bir ortama sahip olan Er Künefe & Katmer,  Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Caddesi Sancak Köprüsü’nde açılış yaptı.

Er Künefe & Katmer, Türkiye’de 50’nin üstünde tatlı çeşidi bulunduran işletmelerden biri. İşletmede; mozaik, special, çıtır hasır kaymaklı, cevizzade, özel fıstıkzade, peynirli paşa, peynirli künefe, katmer, bade sultan, simit katmer, gibi tatlı çeşitlerini bulabilirsiniz.

Aile, eş, dost ve arkadaşlarınızla nezih bir ortamda tatlı çeşitlerini yiyebileceğiniz Er Künefe & Katmer’de fiyatlar da son derece uygun tutulmuş.

Ayrıca 0216 491 80 18 nolu sipariş hattını arayarak ev ve iş yerlerinize paket servis olarak sipariş verebilirsiniz.

Er Künefe & Katmer’in en dikkat çekici uygulamalarından biri de; şehit ve gazi çocuklarının işletmeden ücret ödemeden künefe yiyebilmeleri.

İşletme Sahibi Erdal Özcan; “Pendik’te her kesimin vakit geçirebileceği çok şık ve nezih bir mekan açtık. Şehit ve gazi çocukları bu iş yerinde ücretsiz künefe yiyebilirler. Bedelleri babaları tarafından ödenmiştir. Herkesi hem bizimle tanışmaya hem de tatlılarımızı yemeğe davet ediyorum” dedi.

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x