Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Şef Kemal Külah Önderliğinde Muhteşem Bir Performans

Uluslararası 16. Geleneksel Sanatçılar Buluşması kapsamında her akşam Pendik’imizin değerli kültür dernekleri tarafından konserler ve sahne performansları yapılmaya devam ediyor.

Konserlerin 5. Gecesinde 28 Eylül 2021 akşamı sahne alan Pendikliler Derneği Türk Sanat Müziği Korosu soğuk havaya ve hafta içi iş günü olmasına rağmen hoş bir konser icra ettiler. Konser öncesi Pendikliler Derneği Başkanı Filiz Koşar hanımefendi açılış konuşması yaptı ve bu imkanları sağladığı için Pendik Belediyesine teşekkürler etti.

Geceye Pendik Belediyesi Başkan Danışmanı ve Pendikliler Derneği 2. Başkanı Atilla İpek, Pendik Belediyesi Kültür Müdürü Mustafa Kemal Çalıkça, Pendikliler Derneği Kurucusu Enver Tuksal, Yanyalılar Kültür Derneği Başkanı Asım Renda Başkan Yardımcısı Sabri Bijan, PEKSAD Derneği Başkanı Dursun Özel, PENHAD Derneği Başkanı Muammer Eşsiz, Pendik Musiki Derneği Başkanı İbrahim Coşkun, PENFOLK Folklor Kolu Başkanı Bora Arıner, Ünlü Söz Yazarı Aşkın Tuna, Rumeli’den Anadolu’ya THM Şefi sanatçı Soner Özbilen ve bir çok koro şefi, sanatçı değerli isimler katıldı.

Şef Kemal Külah önderliğinde muhteşem bir performans sergileyen Pendikliler Derneği TSM Korosunu tebrik ediyoruz.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x