Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ŞAMPİYONLUK KONGRESİ

Pendikspor Kongresinde konuşan Belediye Başkanı Ahmet Cin ve 2. kez  başkan seçilen Mustafa Şahinyılmaz bu yıl şampiyonluk için mücadele edilmesi noktasında ortak  görüşlerini ifade ettiler.

TFF 2.LİG’TE mücadele eden Pendikspor’un olağan kongresi gerçekleştirildi. Kongreye Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Kızılay Şube Başkanı Nurettin Beşinci’nin  yanı sıra geçmişten bugüne Pendikspor’da başkanlık yapmış bir çok isim kongrede yer aldı.

Kongrenin divan başkanlığını Bülent Aydın yaptı. Konuşmaların ardından, açık oy usulü ile oylama yapılarak  Mustafa Şahinyılmaz 2. kez başkanlığa layık görüldü.

BAŞKAN CİN: NEDEN ŞAMPİYON OLMAYALIM

Kongrede kürsüye davet edilen Belediye Başkanı Ahmet Cin konuşmasında “ bir ilçe takımı olan Başakşehir, Karagümrük,Kasımpaşa gibi takımlar süperlige yükselebiliyorlarsa, Pendikspor’da bunu yapabilir.Bizim altyapımız hiçbir kulüpten daha aşağı değil. Bu yıl hedefimiz bir üst lige çıkmak olmalı” dedi.

ŞAHİNYILMAZ: UMUTLUYUZ

Sezona umutlu girdiklerini aktaran Şahinyılmaz,  güzel bir fikstürün kendilerini beklediklerini belirterek, Pendikspor’un eski tecrübesiyle bu yıl şampiyonluk için mücadele edeceklerini belirtti.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x