Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

 SALON ASIR’DAN EVLENECEKLERE JEST

Asır Düğün Davet Kına Sarayı 2018 yılında evlenecek çiftlere özel %30 indirim uygulayacak.

Pendik Çınardere Mahallesi Ankara Caddesi Akseki Sokak’ta açılarak hizmet vermeye başlayan Asır Düğün Davet Kına Sarayı, bir taraftan tanıtım yapmak, diğer taraftan yeni evlenecek çiftlere ekonomik anlamda katkıda bulunmak amacıyla; yıl boyunca sürdürülecek çok özel bir kampanya başlattı.

Vatandaşlar düğün, davet, kına sünnet gibi her türlü organizasyonlarında, %30 indirim avantajı ile salondan hizmet alabilecekler.

Son derece modern dizayn edilen, bu tip organizasyonlar için akla gelen A’dan Z’ye her türlü donanımın hazır bulunduğu salonda 500 kişilik kapasiteye sahip.

Tüm organizasyonlar yemekli ya da yemeksiz gerçekleştirilebilirken, salonda; son derece deneyimli, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti esasına göre çalışan bir kadro görev yapmakta.

İşletmeci Kanber Gökçe; “Özel günlerini şık, kaliteli, görseli zengin bir mekanda, misafirlerini birbirinden lezzetli yiyeceklerle ağırlamak; o günü unutulmaz günlerden biri olarak gerçekleştirmek arzusunda olan herkesi,  salonumuzu görmeye ve kendilerine sunduğumuz çok özel avantajlardan yararlanmaya davet ediyorum” şeklinde konuşuyor.

Salon Asır’da %30’luk özel indirimin yanı sıra fiyatların da çok ekonomik olduğunun altını çizerek sizlere iletişim numaralarını veriyoruz.

0216 397 20 02 – 0553 241 40 67

Web sitesi: http://www.asirorganizasyon.com/

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x