Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ŞAHİN’DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin, basın toplantısında kendisine yöneltilen ‘Tekrar aday mısınız?’ sorusuna; “Buna partim karar verir. Partim bana hangi noktada ihtiyaç duyarsa, o noktada görev yapmaya hazırım” dedi

Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin, Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde yerel basın mensupları ile bir araya geldi. Artık geleneksel hale gelen ve karşılıklı olarak gündemin yorumlandığı, bu buluşmaya, Şahin’in yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil ve Basından Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı İzzet Öztop da katıldılar.

Başkan Şahin, yerel seçimlerle ilgili olarak kendisine yöneltilen “Tekrar aday mısınız?” şeklindeki soruyu şu sözlerle cevaplandırdı.

“Öncelikle şunu ifade etmek isterim. Pendik Belediyesi’nde kurumsal bir yapı oluşturmuş vaziyetteyiz. Hizmetlerimiz bu yapı içerisinde bir aksaklığa uğramaksızın süratle gerçekleştirilebiliyor. Projelerimizi büyük oranlarda hayata geçirmiş bulunuyoruz. Bu işleri çok nitelikli bir kadro oluşturmak suretiyle başardık. Pendik Belediyesi’ni birçok açıdan Türkiye’de örnek gösterilen bir belediye konumuna getirdik.

Önümüzdeki yerel seçimlerde Allah’ın izni vatandaşlarımızın teveccühü ile AK Parti’nin oylarını artırarak yeniden kazanacağına inancımız tamdır.

Adaylık noktasında ise söyleyeceğim şudur: Partim beni hangi noktada görevlendirirse, ben o noktada hizmet vermeye hazırım. Bu konuda tasarruf onlarındır. Tabi bir de bu konuyu kader dairesinde değerlendirmek gerekir. Bize Allah’tan hayırlısını dilemek düşer.”

Toplantıda AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil’e de ekonomik kriz ile ilgili sorular yöneltildi.

Kabil, bu sorulara; “Ülkemizde yaşanan bu kriz yapay olarak üretilmiştir. Hedef; darbelerle kalkışmalarla ele geçirilemeyen Türkiye’ye ekonomik provokasyonlar ile diz çöktürmektir. Ama biz bu durumu vatandaşlarımızla hemhal olup kendi lehimize çevirmeyi başaracağız. Buna kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşacaktır.”  şeklinde cevap verdi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x