Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

SAFİR ‘BİR OKULDAN DAHA FAZLASI’

Pendik Safir Koleji Müdürü Adem Fidan, Anaokulu ve İlkokul Müdürü Şevket Yıldırım, Ortaokul ve Lise Müdürü Orhan Allar, Halkla İlişkiler Sorumluları Esra Uman ve Seda Arslan ilçemizin yerel basın mensuplarını kampüs binalarında ağırladılar

Türkiye’nin 4 ilinde, Pendik de dahil 7 ilçede; 8 kampüsü ve 24 okulu olan Safir Koleji; bilişsel – duygusal zekâ ve sosyal gelişimlere uygun olarak verdiği eğitimlerde, öğrencileri hem akademik hem de sosyal hayata hazırlamakta. Çamçeşme Mahallesi Tersane Caddesi’nde hizmet veren Pendik Safir Koleji; anaokulu, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi kapsamında eğitim – öğretim faaliyetlerini sürdürmekte.

Uzman ve deneyimli kadrosuyla ezberci eğitim modelinden uzak olmayı amaçlayan kolej; 12.000 m2’lik kapalı alan, 2.500 m2’lik bahçesi, yüzme havuzu, kapalı spor salonu, buz pateni, oyun alanı, eğitim alanı, 20 kişilik derslikleri ve tam donanımlı laboratuvarı ile birlikte ‘Bir Okuldan Daha Fazlası’ sloganının hakkını vermekte.

Yerel basın mensuplarına açıklama yapan Kampüs Müdürü Adem Fidan; “2019 – 2020 eğitim ve öğretim döneminde; ilçemizin son derece önemli kurumları arasında yer alarak, profesyonel bir şekilde hizmet veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz.
Safir Okulları olarak amacımız çocuklarımızın zihinsel, bedensel ve ahlaki gelişimlerini; öz güven duygusu ile pekiştirip, vatana, millete hayırlı ve çalışkan bir nesil yetiştirmek. Bu noktada her öğrencimizi kendi çocuğumuz gibi görerek gelecekte başarılı bir insan olmalarını hedefliyoruz. Pendiklileri ve bölge halkını eğitimlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için kampüsümüze davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

İletişim için: 0216 629 12 31 – 0505 162 69 68

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x