Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ŞADİ YAZICI’DAN ŞEHİT ÇOCUĞUNA DOĞUM GÜNÜ

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde 2016 yılında 10 silah arkadaşıyla birlikte şehit düşen Uzman Çavuş Bayram Aksu’nun oğlu Alparslan’ı 2. doğum gününde yalnız bırakmadı

Doğumundan 5 ay önce babası şehadet mertebesine erişen minik Alparslan’ın doğum günü, Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde kutlandı.

Alparslan Aksu’nun doğum gününe Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Şehit ve Gazi Aileleri Komisyonu’ndan Kadın Kent Gönüllüleri, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Tuzla Şubesi yetkilileri ile Şehit Uzman Çavuş Bayram Aksu’nun ailesi katıldı.

Hiç görmediği babasının fotoğrafının olduğu pastadaki mumları Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile birlikte üfleyen Alparslan ve annesi Derya Aksu, duygu yüklü anlar yaşadı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Sizlerin hakkını ödeyemeyiz. Siz artık bize emanetsiniz. Allah sizden razı olsun. Hakkınızı helal edin.” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Alparslan Aksu’ya 2. doğum gününde akülü araba ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Tuzla Şubesi yetkilileri, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Şehit ve Gazi Aileleri Komisyonu da Alparslan’a oyuncaklar ve kıyafet hediye etti.

Şehit eşi Derya Aksu ve ailesi, katılımından dolayı Tuzla Belediyesi Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na teşekkür etti.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x