Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

SAADET’İN ADAY TANITIM GECESİNE PROJELER DAMGA VURDU

Aday tanıtım gecesinde partililere hitap eden ve projelerini tanıtan Belediye Başkan Adayı Mahmut Kılıç, özellikle projelerini aktardığı bölümde büyük beğeni kazandı. Çarpıcı onlarca proje ilgi çekti.

 

Saadet Partisi’nin aday tanıtım programı Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Programa salonu dolduran partililerin yanı sıra, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, mahalle muhtar ve adayları ve Saadet partili yöneticiler katıldılar.

Tanıtım gecesinin şeref konukları arasında SP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar ve SP İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim yer aldılar.

SP eski Belediye Başkan Adayı İsmail Haskul’un da bir konuşma yaptığı gece, partinin seçim çalışmalarına ilişkin slayt gösterisiyle başladı.

Daha sonra kürsüye davet edilen Belediye Başkan Adayı Mahmut Kılıç partililere hitaben yaptığı konuşmasında, Pendik için hazırlamış oldukları projelerin de özet bir tanıtımını yaptı.

Kılıç konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Mevcut partiler karşımıza tek tek çıkamadıkları için ittifakla çifter çifter çıkmaktadırlar. Ama biz bu seçimlerde başarıya ulaşacağız.

İş başına geçtiğimizde de dürüst, şeffaf bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. İşi ehline vereceğiz. Pendik’in imkanlarını bir avuç seçilmişe peşkeş çektirmeyeceğiz.

Pendik için makul olan uygulamaları devam ettirecek, kim hangi yararlı projeyi üretmişse ondan faydalanacağız. Öyle bir kazanacağız ki kaybeden olmayacak”

 

SP Adayı Mahmut Kılıç’ın Pendik için hazırlamış oldukları projeler de geceye damgasını vurdu.

İlgi çeken projeler arasında; şehir merkezine tramvay, akıllı otoparklar, 1 milyon meyve ağacı dikimi, bilişim atölyeleri, şeffaf ihale sistemi, emlak vergisi ve harçlarda %50 indirim, fuar merkezi, Pendik müzesi, herkese ücretsiz kitap, sosyal yardımların %100 artırılması, yatay yapılanma, sokak sanatçıları amfileri, yeni devlet hastanesi, hasta bakım evi gibi projeler yer aldı.

Tanıtım gecesinde SP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar ve İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim de birer konuşma yaptılar.

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Ahmet
3 yıl önce

Bu sefer tamam inşallah. Mahmut KILIÇ geliyor…

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x